You are currently viewing Excel indywidualnie – indywidualne szkolenia z Excela

Excel indywidualnie – indywidualne szkolenia z Excela

Excel indywidualnie – indywidualne szkolenia z Excela

Excel indywidualnie to nasza specjalność. Szkolimy z obsługi programu MS Excel w najbardziej przystępny sposób. Dopasowujemy program szkolenia do potrzeb odbiorcy. W czasie prowadzonych szkoleń dbamy o to aby poruszane materiały pokazywały MS Excel może ułatwiać pracę. Przygotowane przez nas ćwiczenia pozwolą przyswoić przedstawioną wiedzę tak aby po zakończeniu kursu osoba szkolona mogła samodzielnie poruszać się po programie MS Excel i wykorzystywać go w pracy.

excel indywidualnie

Excel indywidualnie - zakres szkolenia.

Najczęściej indywidualne szkolenia zaczynamy od krótkiej rozmowy na temat tego do czego ma być używany Excel i jaki jest charakter pracy osoby szkolonej. Na podstawie tej rozmowy proponujemy program szkolenia. Dzięki temu nasze szkolenia pomagają nie tylko szybko opanować Excela ale również niemal natychmiast poprawiają jakość pracy w programie Excel osoby szkolonej. Jeśli osoba szkolona nie zna swojego przyszłego zakresu pracy w programie Excel to korzystamy z wcześniej przygotowanych programów szkoleń - są to najczęściej wykorzystywane funkcje i elementy Excela.

Nasze szkolenia dzielimy na dwa poziomy: Poziom podstawowy i poziom zaawansowany. Poziom średnio-zaawansowany tworzymy na ogół na podstawie rozmowy z osobą, która ma być szkolona. W przypadku zainteresowania naszym kursem możemy przesłać program podstawowego lub zaawansowanego szkolenia.

Excel indywidualnie - forma szkolenia.

Nasze kursy sugerujemy podzielić na krótkie trzy lub czterogodzinne spotkania. Zalecamy takie rozwiązanie gdyż szkolenia indywidualne są bardzo intensywne. Dzięki indywidualnym szkoleniom można utrzymać bardzo wysoką prędkość przyswajania wiedzy ale jest to możliwe tylko przy krótkich spotkaniach. Szkolenia odbywają się w formie mini warsztatów. Dzięki temu wiedza przyswajana jest na podstawie ćwiczeń dzięki temu mamy gwarancję że szkolona osoba przyswoiła nowe informacje.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo – szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub kursy online.

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook

Dodaj komentarz