You are currently viewing Excel kurs od podstaw

Excel kurs od podstaw

Excel kurs od podstaw

Nauka od postaw dla nowych użytkowników Excela. Kursy przeprowadzane są przez doświadczonych instruktorów szkolących z Excela wiele lat. Instruktorzy oferują indywidualne podejście do każdej osoby szkolonej. Szkolenia sugerujemy przeprowadzać w formie, krótkich trzy lub czterogodzinnych spotkań aby utrzymać wysoki poziom koncentracji osoby szkolonej.

excel kurs od podstaw -Kurs Excel Warszawa weekend, szkolenie excel warszawa

Excel kurs od podstaw - małe grupy lub indywidualnie

Nasze kursy sugerujemy przeprowadzać w małych grupach lub indywidualnie. Dzięki takim grupom możemy utrzymać wysoki poziom przeprowadzanych szkoleń. Jesteśmy w stanie dostosować program szkolenia do potrzeb osoby szkolonej. Excel to bardzo wszechstronny program dlatego staramy się wybierać elementy, z których będą korzystać osoby które szkolimy. Dzięki przeprowadzeniu indywidualnych szkoleń lub szkoleń w małych grupach możemy utrzymać wysokie tempo przekazywania wiedzy.

Excel kurs od podstaw - ćwiczenia i praktyczne podejście.

Oprócz części teoretycznej, w której pokazujemy gdzie znajdują się poszczególne elementy Excela staramy się skoncentrować na praktycznym wykorzystaniu Excela. Staramy się pracować z funkcjami jakie pokazujemy tak aby osoba szkolona mogła od razu znaleźć zastosowanie pokazywanych funkcji w swojej pracy. Staramy się tak dobrać ćwiczenia aby pasowały one do zakresu pracy osób szkolonych. Sugerujemy ustalić przed szkoleniem na jakim Excelu mają się odbywać szkolenia - kursy przeprowadzamy na takiej samej wersji Excela z jakiej będzie korzystać osoba szkolona. Wersje są do siebie podobne ale posiadają pewne różnice.

Excel kurs od podstaw - u nas lub u Klienta.

Nasze szkolenia możemy przeprowadzić w śródmieściu lub w miejscu wskazanym przez Klienta. Może to być miejsce pracy osoby szkolonej lub jej miejsce zamieszkania. Nasze szkolenia możemy przeprowadzić w dogodnych dla klienta terminach i godzinach. Sugerujemy godziny poranne ale dopasujemy się do możliwości osoby szkolonej.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo – szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub kursy online.

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook

Ten post ma 5 komentarzy

  1. Marta

    Czy można skorzystać z tego kursu jeśli nigdy wcześniej nie uruchomiło się nawet Excela?

  2. Grzegorz Sobótka

    Jak najbardziej można skorzystać z takiego kursu. Sugerowałbym w takim przypadku szkolenie indywidualne.

Dodaj komentarz