You are currently viewing Excel Warszawa korepetycje
excel indywidualnie

Excel Warszawa korepetycje

Excel Warszawa korepetycje

Excel Warszawa korepetycje. Ms Excel.

Excel Warszawa korepetycje: Microsoft Excel to najpopularniejszy program z dziedziny arkuszy kalkulacyjnych. Razem z Microsoft Word, Microsoft Power Point tworzą najbardziej znany pakiet biurowy na świecie. Microsoft Excel to program, który dzięki swojej konstrukcji jest używany zarówno przez nowych użytkowników jak i doświadczonych pracowników. Najważniejszą zaletą Excela jest możliwość oszczędzania czasu użytkownika, który umiejętnie wykorzystuje funkcje wbudowane w ten program. Dzięki już niewielkiej dozie wiedzy można pozwolić programowi Excel samemu wykonywać obliczenia za użytkownika. Najnowsze wersje programu Excel można znaleźć tutaj: Microsoft.

Excel Warszawa korepetycje. Poziom podstawowy, zaawansowany lub indywidualne tematy.

Nasze szkolenia prowadzimy na różnych poziomach. Nasi instruktorzy są w stanie szkolić z podstawowego poziomu obsługi Excela lub z zaawansowanych zagadnień. W wyjątkowych przypadkach przeprowadzamy szkolenia ze wskazanych przez użytkownika zagadnień. Dzięki temu użytkownik jest w stanie od razu rozwiązywać interesujące go problemy. Wielokrotnie udało się dzięki takiemu rozwiązaniu od razu wdrożyć pracownika do pracy na wskazanym stanowisku ze wskazanymi dokumentami. W takich przypadkach możemy prowadzić szkolenia na wybranych przez użytkownika dokumentach.

Excel Warszawa korepetycje. U klienta lub u nas w biurze.

Nasze szkolenia przeprowadzamy u klienta lub u nas w biurze. W przypadku indywidualnych szkoleń możemy dostosować się z miejscem przeprowadzanych szkoleń. Dzięki temu użytkownicy czują się bardzo komfortowo i mogą skoncentrować się na przyswajaniu wiedzy. Nasze biuro mieści się w śródmieściu przy ul. Indiry Gandhi 35 l. 16. Łatwy dojazd zapewniają tu linie autobusów i metra.

Excel Warszawa korepetycje. W tygodniu lub w weekendy.

Nasze szkolenia przeprowadzamy w tygodniu lub w weekendy. W przypadku szkoleń indywidualnych jesteśmy w stanie dopasować termin szkolenia do potrzeb klienta.

Excel Warszawa korepetycje. Czas szkoleń.

Staramy się aby poszczególne sesje szkoleń nie przeszkadzały 3-4 godzin. W przypadku szkoleń całodziennych dzielimy spotkania na części. Zapewniamy w ten sposób możliwość zregenerowania umysłu odbiorcy oraz strun głosowych instruktora.

Excel Warszawa korepetycje. Materiały.

Po przeprowadzeniu szkolenia zapewniamy materiały pozwalające przećwiczyć przyswojoną wiedzę.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo – szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub kursy online.

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook

Dodaj komentarz