You are currently viewing Kurs Excel Warszawa indywidualnie
excel indywidualnie

Kurs Excel Warszawa indywidualnie

Kurs Excel Warszawa indywidualnie

Kurs Excel Warszawa indywidualnie. Excel.

Kurs Excel Warszawa indywidualnie: Program Microsoft Excel jest częścią pakietu Microsoft Office. Na pakiet ten składają się jeszcze Microsoft Word, Microsoft Powerpoint i Microsoft Outlook. Jest to najbardziej skomplikowany z programów dostępnych w pakiecie. Oferuje również najszerszy wachlarz możliwości. Do używania Excela na poziomie podstawowym wystarczy niewielka wiedza. Jednak aby Excel stał się narzędziem, które samo wykonuje za użytkownika większość pracy potrzebne jest już więcej wiedzy na temat działania tego programu.

Kurs Excel Warszawa indywidualnie. Podstawowy i zaawansowany.

Nasze kursy mogą być prowadzone na poziomie podstawowym lub zaawansowanym. W przypadku kursów indywidualnych często staramy się doprecyzować poziom szkolonej osoby przed rozpoczęciem kursu. Dzięki temu wiemy czy istnieją obszary wiedzy dotyczącej Excela, które osoba szkolona już zna. Dzięki temu możemy pominąć te obszary i skupić się na nowej wiedzy. Dodatkowo staramy się ustalić do czego będzie używany program Excel aby dostosować program szkolenia do potrzeb odbiorcy. Zakres szkolenia na ogół jest precyzowany przed rozpoczęciem szkolenia (najczęściej mailowo lub na podstawie rozmowy telefonicznej).

Kurs Excel Warszawa indywidualnie. Jak szkolimy?

Szkolenia na ogół przyjmują formę spotkań podzielonych na 4 godzinne części. W przypadku intensywnych kursów są to bardzo częste spotkania. Jeśli zależy na tym osobie szkolonej to spotkania te możemy rozłożyć w czasie. Dzięki temu kursant ma czas na przyswojenie wiedzy lub napotkanie nowych problemów. Szkolenia odbywają się u nas w biurze lub u osoby szkolonej w biurze lub w domu. Możemy przeprowadzać kursy na podstawie plików lub danych przygotowanych przez osobę szkoloną. Dzięki temu kursant może na żywo analizować problemy z którymi spotyka się w pracy.

Kurs Excel Warszawa indywidualnie. Materiały.

Po przeprowadzonym szkoleniu nasz kursant może otrzymać materiały opisujące przyswojoną wiedzę. Materiały te mogą być bardzo przydatne przy powtarzaniu nowych wiadomości lub przypominaniu sobie nowo poznanych rozwiązań.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo – szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub kursy online.

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook

Dodaj komentarz