You are currently viewing Google drive darmowe miejsce

Google drive darmowe miejsce

Google Drive darmowe miejsce

Google Drive darmowe miejsce? To proste! Google drive to bardzo fajny sposób na przetrzymywanie plików nie tylko tych obecnie używanych ale również tych archiwalnych. Dzięki funkcji synchronizacji tylko wybranych folderów można tak ustawić Google drive aby przy braku miejsca na komputerze nadwyżka danych pozostała tylko na Google drive. Niestety przy domyślnym miejscu jakie dostajemy od Google jest to trochę za mało na pełne wykorzystanie wszystkich możliwości jakie daje Google drive.

Google drive darmowe miejsce.

Google drive darmowe miejsce: Sprawdź swoje bezpieczeństwo.

Istnieje wiele sposobów na uzyskanie darmowego miejsca na Google drive. Jednym z często pojawiających się jest przeprowadzenie sprawdzenia bezpieczeństwa swojego konta. Jest dość szybki sposób ale dostajemy względnie niewielką ilość dodatkowej przestrzeni dyskowej. Najczęściej jest to 2GB.

Google drive darmowe miejsce. Kup odpowiedni sprzęt - związane z wydatkami.

Bardzo często wraz z zakupem telefonu lub komputera dostajemy dodatkową przestrzeń dyskową. Sprzęt jaki podlega tym promocją najczęściej jest jakoś związany z Google. Można to oczywiście sprawdzić przed zakupem. Przykładowe ilości dodatkowej przestrzeni: Za zakup telefonu z Androidem na pokładzie w pewnej promocji można uzyskać 100 GB przestrzeni dyskowej na Google drive na dwa lata. Za zakup pewnego laptopa można uzyskać 1 TB na dwa lata. Jak widać jest to znacząca ilość miejsca ale jest to związane ze dość dużymi wydatkami.

Google drive darmowe miejsce. 1TB za darmo - program lokalny przewodnik. 

Najciekawszym rozwiązaniem jest program lokalny przewodnik. Program ten polega na ocenianiu lokalnych firm (np. kawiarni, barów, szkół, parków...), dodawaniu nowych takich miejsc, odpowiadaniu na pytania związane z tymi miejscami lub dodawaniu zdjęć tych miejsc. Aby dostać 1 TB przestrzeni dyskowej na Google drive wystarczy zarejestrować się w tym programie oraz zdobyć 200 punktów za wyżej wymienione działania. Jedno ocenione miejsce to 1 punkt więc minimalna praca jaka jest wymagana aby otrzymać 1 TB za darmo to ocena 200 miejsc. Jest to niewielka ilość pracy szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę to że normalnie taki 1 TB kosztuje 10 dolarów miesięcznie. Oszczędzamy więc 480 dolarów na przestrzeni dwóch lat.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo – szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub kursy online.

Polecamy nasze inne kursy:

 

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook

Dodaj komentarz