You are currently viewing Jak zainstalować Windows na Mac

Jak zainstalować Windows na Mac

Jak zainstalować Windows na Mac

Też zadajesz sobie to pytanie? My znamy odpowiedź!Podpowiemy Ci online jak zainstalować Windows na Mac. A jeśli nie będziesz przekonany, lub po prostu nie masz czasu na instalacje - zrobimy to dla Ciebie.

Jak zainstalować Windows na Mac - dwie metody.

1. Użycie programu wirtualizującego - Program wirtualizujący stworzy "system wewnątrz systemu". Pozwoli to na szybkie przełączanie między systemami. Windows będzie pracował jak program. Wadą tego rozwiązania jest duże obciążenie systemu – programy będą działały powoli.

2. Stworzenie osobnej partycji zawierającej Windows -  jeśli utworzymy oddzielną partycję dla Windowsa, to obydwa systemy będą pracowały niezależnie i dostępne dla nich będą maksymalne moce obliczeniowe Mac’a. Wadą tego rozwiązania jest czas jaki potrzebny będzie na przełączanie się z jednego systemu na drugi. Komputer musi uruchomić się ponownie.

Wskazówki, rady i sugestie jak zainstalować Windows na Mac.Jak zainstalować Windows na Mac

  • Wybierz jak najnowszą wersję Windowsa. Z instalacją poprzednich wersji mogą wystąpić większe problemy.
  • Każdy Mac może mieć zainstalowanego Windowsa. Sposób wyboru formy instalacji zależy od zastosowania systemu Windows. Mac, którego posiadamy wpłynie również na to jak zainstalować Windows na Mac. Mocniejszy Mac lepiej znosi wirtualizacje Windows. Ale lepiej, nie znaczy dobrze.
  • Wirusy na Mac? Analogicznie. Wirusy na Windows? System operacyjny będzie podatny na to samo złośliwe oprogramowanie, niezależnie od rodzaju maszyny, na jakiej go postawisz. Ale w tym też możemy Ci pomóc. Zobacz: antywirus na Mac i zagrożenie wirusami dla Windows.
  • Windows zainstalowany na Mac nie wpływa na zmianę ryzyka i możliwości wejścia złośliwego oprogramowania na Mac’a

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo – szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.


Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.


Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook

Dodaj komentarz