You are currently viewing Pierwszy iMac

Pierwszy iMac

Pierwszy iMac

Faktycznie pierwszy w rankingach komputerowych. Komputer osobisty należący do pierwszej serii Mac'ów - do klasycznych maszyn Macintosh. I może z powodzeniem być wybrany jako Państwa pierwszy iMac. Nie będziemy robić wykładów z ciekawej historii marki Apple. Choć... możemy tak zacząć kurs. Nasi instruktorzy i serwisanci, jako pasjonaci urządzeń tej marki mają sporą wiedzę na jej temat. Apple produkuje urządzenia użytkowe różnego rodzaju, w tym komputery osobiste: Macbooki, Pro, Air i właśnie iMac'i. Ten ostatni spełnia wiele funkcji i współpracuje z pozostałymi urządzeniami Apple, jak również innych marek, choć ich system operacyjny istotnie różni się od powszechnienie znanego Windowsa. Ale jaki ma być ten pierwszy iMac? Z jakimi parametrami? A przede wszystkim jak używać Mac OS? Nie musicie Państwo sami szukać odpowiedzi. Od tego jesteśmy my. I nauczymy wszystkiego, oszczędzając Państwa cenny czas i bezcenne nerwy.

Pierwszy iMac to najpierw dostosowanie go do własnych potrzeb, opanowanie podstawowych funkcji i elementarnej płynności działania. Przeniesienie lub zsynchronizowanie danych. Samodzielna konfiguracja nieznanych urządzeń może być sporym problemem nierzadko dla biegłego użytkownika. Na naszych kursach skonfigurujemy Państwa iMaca, pokażemy jak go jeszcze przyspieszyć i jak usprawnić Państwa pracę.

Pierwszy iMac - jak, gdzie i kiedy?

Kursy całościowe z urządzeń Apple i systemu Mac:

Kursy z konkretnych modeli komputerów, np.:

Szkolenia Apple Warszawa i na terenie całej Polski prowadzimy również online.

Prowadzimy szkolenia "pierwszy iMac" w różnych wariantach:
– dla grup, indywidualnie lub online;
– na poziomie podstawowym i zaawansowanym, oraz dostosowane do indywidualnych potrzeb;
– w naszym biurze, w siedzibie klienta lub w uzgodnionej lokalizacji, np.
– w Warszawie i innych dużych miastach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Radomiu i innych.

 

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo, szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.


Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.


Polecamy nasze inne kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook

Dodaj komentarz