You are currently viewing iMac kurs

iMac kurs

iMac kurs

Program szkoleń "iMac kurs" przeznaczony jest dla użytkowników komputerów Macintosh na każdym poziomie zaawansowania. Nauka obsługi Maca to dla nowych użytkowników nierzadko problem już na starcie. Wynika to głównie z innej organizacji systemu. Również doświadczony użytkownik może się zdziwić.  System i sprzęt Apple jest bardzo wydajny i daje wiele satysfakcji z użytkowania. Uczymy obsługi iMac i innych urządzeń Apple, systemu Mac OS, programów użytkowych i biurowych w wersjach Mac. Państwa problemy z obsługą iMaca i wątpliwości co do sposobu użytkowania pozostałych urządzeń Apple rozwiążą nasze iMac kurs. Jak? Nasi szkoleniowcy pokrótce odpowiadają poniżej.

Zapraszamy na iMac kurs!

  • Dopasowujemy program szkolenia do indywidualnych potrzeb kursantów. Na podstawie wcześniejszej rozmowy dobieramy iMac kursodpowiednie szkolenie.
  • Szkoleniowcy z bogatą wiedzą, umiejętnością przekazywania praktycznej wiedzy i ogromną cierpliwością. Dodatkowo są pasjonatami sprzętu Apple, co podnosi poziom ich zaangażowania i daje unikatową możliwość pracy z kursantem.
  • Zapewniamy bezstresową atmosferę.
  • Jesteśmy elastyczni - szkolimy w tygodniu, popołudniami i weekendowo. W naszym biurze, u klienta, lub uzgodnionej lokalizacji.
  • Przekazujemy przydatną i usystematyzowaną wiedzę, popartą ciekawymi ćwiczeniami. Szczególnie uwzględniamy zagadnienia, które interesują kursanta, np. charakter pracy, czy hobby.
  • Zajęcia organizowane są dla różnej liczebności grup, dla kursantów indywidualnych i w formie wykładów dla bardzo dużych grup.

Pokazujemy jak wygodnie korzystać z innych urządzeń firmy z Cupertino. Szkolimy na dwóch bazowych poziomach.

  1. Początkującym użytkownikom zapewniamy wspólne pierwsze kroki z Mac. Wdrożymy w środowisko Mac w sposób ciekawy, zrozumiały i przyjazny. Szczególnie polecamy iMac Kurs osobom dla których komputer iMac jest ich pierwszym Apple.
  2. Zaawansowanym proponujemy ugruntowanie wiedzy o funkcjach podstawowych. Następnie przedstawienie funkcji zaawansowanych, jak np. podstawy automatyzacji pracy, dbałość o bezpieczeństwo danych, skróty klawiaturowe, zasady przyśpieszyć i lepiej zorganizować codzienną pracę wykonywaną przez osoby szkolone i sprawić, aby była łatwiejsza i efektywniejsza.
  3. Szkolenia Mac praktyczne - to kursy ukierunkowane na materiale i zagadnieniach interesujących użytkownika, na obu poziomach zaawansowania, mające charakter kursu łączonego z konsultacjami.

 

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminów, szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:

Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook

Dodaj komentarz