You are currently viewing Nauka Obsługi Maca

Nauka Obsługi Maca

Nauka Obsługi Maca

Nauka obsługi Maca

Kurs Nauka obsługi Maca przewidziane zostały dla nowych oraz doświadczonych użytkowników komputerów Mac. Dla wielu nowych użytkowników pierwszy krok związany z opanowaniem nowego komputera. Jeśli nie posiadasz kogoś kto wyjaśni Ci o co chodzi w Twoim nowym komputerze to zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Nauka obsługi Maca - nie tylko Mac. 

Nasze szkolenia przeprowadzamy również z innych programów czy sprzętów. Szkolimy z obsługi programów biurowych Pages lub Nubers oraz Keynote. Nasi specjaliści przeszkolą również z programów Ms Excel, Word czy Power Point. Dodatkowo dysponujemy doskonałymi grafikami szkolącymi również z Photoshopa, Corela, AutoCada czy innych programów graficznych. Przeprowadzamy również konsultacje z wymienionych programów. Możemy więc spotkać się na kilka godzin i pomóc w rozwiązaniu palących problemów.

Nauka obsługi Maca i współpracy z iPhone, iPad oraz Apple Watch. 

W czasie naszych szkoleń pokazujemy jak wygodnie wykorzystywać fakt posiadania innych urządzeń zaprojektowanych przez firmę z Cupertino. Jeśli użytkownik posiada iPada możemy pokazać jak wykorzystać go jako dodatkowy monitor dla Maca. Jak np. wysyłać lub odbierać smsy i połączenia telefoniczne na Mac lub jak wyłączyć te funkcje. Jak wykorzystać Apple Watch do odblokowania Maca (wbrew wstępnemu odczuciu jest to bardzo bezpieczna funkcja). Wszystkie te urządzenia współpracują z odpowiednio nowymi wersjami komputerów Apple: iMac, MacBook, MacBook Pro, MacBook Air czy Mac mini.

Nauka obsługi Maca i jego funkcji zaawansowanych. 

Dla doświadczonych użytkowników przewidzieliśmy podsumowanie funkcji podstawowych pozwalające ugruntować wiedzę na temat systemu (opcjonalnie) oraz przedstawienie funkcji zaawansowanych. W tym wykorzystanie najlepszych skrótów klawiaturowych. Podstawy automatyzacji pracy. Dbanie o bezpieczeństwo danych. Zabezpieczenie dostępu do haseł oraz wygodne ich wprowadzanie. Najczęściej przeprowadzamy, krótką rozmowę na temat sposobu wykorzystania komputerów w pracy przez osoby, które mają być przeszkolone i na tej podstawie przygotowujemy program szkolenia. Staramy się przyśpieszyć codzienną pracę wykonywaną przez osoby szkolone i sprawić aby była łatwiejsza.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo – szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook

Ten post ma 36 komentarzy

Dodaj komentarz

15 + 12 =