You are currently viewing Jak używać Maca – nauka obsługi nowego Maca

Jak używać Maca – nauka obsługi nowego Maca

Jak używać Maca – nauka obsługi nowego Maca

Komputery Mac

Komputery Mac zapewniają wygodę użytkowania wszystkim tym, którzy choć trochę są z nimi zaznajomieni. Z naszego doświadczenia wynika że znakomita większość ludzi, którzy przesiedli się na Mac nie wyobraża sobie powrotu do innych maszyn. Komputery Mac to oczywiście cała gama różnych komputerów. Ich wybór istotnie wpływa na wygodę pracy. Komputery iMac przeznaczone są do zastosowań biurowych i graficznych zapewniając wygodę pracy głównie dzięki olbrzymiemu obszarowi pracy. MacBooki cieszą się powodzeniem u pracowników biurowych, którzy muszą być mobilni. MacBook Air to maszyna głównie dla pracowników mobilnych - dzięki bardzo pojemnej baterii. MacBook Pro to mac dla bardziej wymagających pracowników, którzy również chcą być mobilni. Dla grafików polecamy Mac Pro. To bardzo pobieżne podsumowanie komputerów Mac - ich zastosowanie jest bardzo uniwersalne: MacBook air z dużym zewnętrznym monitorem może być wykorzystywany również przez pracownika biurowego lub nawet grafika.

Zalety korzystania z Maca

Główną zaletą komputerów Mac jest ich stabilność pracy oraz niezawodność. Ilość wezwań pomocy technicznej do komputerów mac jest kilkakrotnie mniejsza od wezwań do "Windowsów". Przekłada się to oczywiście na oszczędności w dłuższej perspektywie.

Wady Maców

W polskich realiach są dwie główne wady maców. Pierwsza to ich cena a druga to brak niektórych programów. Cena maców zwróci się jednak w postaci mniejszych kosztów naprawy. Braki oprogramowania można rozwiązać odpowiednimi nakładkami lub wersjami alternatywnymi.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo – szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub kursy online.

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook

Dodaj komentarz