You are currently viewing Pierwsze kroki na Macu

Pierwsze kroki na Macu

Pierwsze kroki na Macu

Pierwsze kroki na Macu mogą być bardzo trudne. Mac dla początkujących nie jest taki oczywistym systemem. System wydaje się być skrajnie różny od znanego większości użytkownikom Windowsa. W niektórych przypadkach nie ma nawet prawego klawisza myszy co wydaje się być na ogół ostatnią kropą przelewającą czarę goryczy. Na szczęście są chociaż ikony ;-). Nie należy się bardzo przejmować. Po krótkim przeszkoleniu większość użytkowników zauważy podobieństwa do systemu Windows. Po dodatkowych wskazówkach zauważyć można nawet przewagi systemu Mac OS nad Windowsem.

Pierwsze kroki na Macu - szkolenia indywidualne. 

Prowadzimy indywidualne szkolenia przewidziane specjalnie dla nowych użytkowników Maców. Większość naszych szkoleń dzielimy na dwie części. W pierwszej części opowiadamy o podstawach systemu pokazując gdzie znajdują się jego poszczególne elementy. Wskazujemy jak używać go w codziennej pracy oraz jak wykorzystać jego przewagi nad Windows. Opowiadamy również jak wykonywać czynności znane użytkownikom z Windows. W drugiej części odpowiadamy na pytania specyficzne dla każdego użytkownika. Rozwiązujemy konkretne problemy. Każdy z nas trochę inaczej używa komputera dlatego ta część szkolenia ma pomóc w dopasowaniu nowego komputera do jego użytkownika.

Pierwsze kroki na Macu - u klienta. 

Nasze szkolenia najczęściej przeprowadzamy u naszych klientów. Szkolimy w domu lub w miejscu pracy osoby wykorzystującej Maca. Dzięki temu możemy dostosować nowego Maca do peryferiów używanych w domu lub w miejscu pracy. Podłączyć do drukarki, wifi, systemu nagłośnienia czy dowolnych innych urządzeń znajdujących się w pracy lub w domu osoby szkolonej. Oczywiście szkolimy również w naszej siedzibie.

Pierwsze kroki na Macu - przeprowadzka na nowego Maca i podłączenie iUrządzeń.

W czasie szkolenia pomagamy również w przeniesieniu się na nową maszynę. Pomożemy przenieść dane, skonfigurować pocztę czy programy z których użytkownik korzystał na codzień na poprzednim komputerze. Pomagamy również w podłączeniu i synchronizacji iUrządzeń z komputerem Mac. Podłączamy i konfigurujemy iPhony, iPady i Apple Watche. iPhony, iPady i Apple Watch zapewniają wiele dodatkowych ułatwień gdy pracują w środowisku, w którym znajdują inne urządzenia firmy Apple należące do tego samego użytkownika. Podpowiadamy również jak wykorzystywać i z których z nich zrezygnować.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo – szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub kursy online.

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook

Dodaj komentarz