You are currently viewing Obsługa Macbook Pro

Obsługa Macbook Pro

Obsługa Macbook Pro

Seria produktów marki Apple - komputery osobiste Macbook Pro to nie tylko świetna i wyróżniająca się stylistyka, ale znakomite możliwości pracy i mocy obliczeniowej. Zainstalowane na nich oprogramowanie opracowane przez Apple również daje wiele satysfakcji z pracy i -co najważniejsze- wymierne efekty. Obsługa Macbook Pro wymaga nauki od podstaw, aby płynnie poruszać się po aplikacjach i funkcjach systemu operacyjnego. Intuicyjność to cecha charakterystyczna jaką posiada obsługa Macbook Pro. Spełnia oczekiwania ogromnej liczby użytkowników na całym globie. Warto zatem poświęcić trochę czasu i chęci na naukę.

Chcesz wiedzieć jak wygląda obsługa Macbooka Pro?

Główną zaletą komputerów Mac jest ich stabilność pracy oraz niezawodność. Ilość wezwań pomocy technicznej do komputerów mac jest kilkakrotnie mniejsza od wezwań do „Windowsów”. Przekłada się to oczywiście na oszczędności w dłuższej perspektywie.

Forma naszego szkolenia Mac.

Szkolenia Mac przeprowadzamy w naszej siedzibie lub u naszych klientów. Zalecamy szkolenia w małych grupach lub w formie  Obsługa Macbook Proindywidualnych spotkań. Standardowe szkolenie dla nowego użytkownika zajmuje 3 godziny. Wygodzimy z założenia że użytkownik miał wcześniej kontakt z systemem Windows. Szkolenie koncentruje się na różnicach między tymi systemami oraz na sposobach na najbardziej wydajne wykorzystywanie komputerów i systemu Mac OS. Dla osób bardziej zaawansowanych przygotowujemy program szkolenia przystosowany do ich rodzaju pracy oraz problemów, z którymi się mierzą najczęściej.

Polecamy nasz program „Mac Akademia” – komplet szkoleń i warsztatów dedykowany zarówno dla małych firm prywatnych, korporacji, instytucji państwowych, szkół jak również klientów indywidualnych.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo – szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.


Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook

Dodaj komentarz