You are currently viewing Obsługa systemu Mac – nauka Mac OS

Obsługa systemu Mac – nauka Mac OS

Obsługa systemu Mac – nauka Mac OS

Nauka Mac OS - Obsługa systemu Mac

Obsługa systemu Mac - Jak poradzić sobie z nowym komputerem? Przeprowadzamy kursy przeznaczone dla nowych lub doświadczonych użytkowników komputerów Mac. Nasze szkolenia przeprowadzamy również w siedzibie klientów lub w innych wskazanych przez klienta miejscach. Dzięki naszym szkoleniom można wykorzystać w pełni moc komputerów Apple. Komputery Apple są niezwykłymi komputerami pozwalającymi pracować bardzo wydajnie. Ich system operacyjny różni się dość istotnie od innych systemów dostępnych na rynku. Często jest to problemem powodującym stres i niepotrzebne problemy nowych użytkowników. Nawet wieloletni użytkownicy Mac korzystają naszych poznając w ten sposób triki i porady.

Forma szkolenia - Obsługa systemu Mac

Naszą ulubioną formą szkoleń są warsztaty polegające na tym że każdy użytkownik posiada Mac'a na którym może powtarzać czynności wykonywane przez instruktora. W razie potrzeby jesteśmy w stanie zapewnić sprzęt (MacBooki) niezbędny do przeprowadzenia takiego szkolenia. Zalecamy przeprowadzić takie szkolenie przed zakupem komputerów. Dzięki temu przy okazji szkolenia można zobaczyć różne typy komputerów Mac i dobrać odpowiedni do potrzeb.

Szkolenia staramy się przeprowadzać w małych grupach lub w formie indywidualnych spotkań. Materiał przygotowany na szkolenia może być modyfikowany również w czasie szkolenia. Żadne pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi.

Zakres szkolenia - Obsługa systemu Mac

Nasze szkolenia proponujemy podzielić na dwie części:

W pierwszej części pokazujemy Mac OS i opowiadamy o jego użytkowaniu. Ta część przydaje się wszystkim nowym użytkownikom gdyż pokazuje gdzie można znaleźć rozwiązania znane z innych systemów operacyjnych.

W drugiej części koncentrujemy się na zastosowaniach specyficznych dla grupy szkolonej. W tym celu przed szkoleniem zadajemy kilka pytań doprecyzowujących do czego będą używane Mac.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo – szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub kursy online.

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook

Dodaj komentarz