You are currently viewing Szkolenia iOS

Szkolenia iOS

Szkolenia iOS

Szkolenia iOS

Nowy sprzęt. OK. iPhone? Świetnie. Sprzęt służbowy? Też dobrze. iPad na zajęcia? Znakomicie. W każdym przypadku jest to obsługa systemu operacyjnego. Jak sobie z tym poradzisz? Polecamy nasze szkolenia iOS przeznaczone dla użytkowników na różnych poziomach zaawansowania, również początkujących. Prowadzimy zajęcia w siedzibie klientów lub w naszej Warszawskiej lokalizacji. Urządzenia Apple dają możliwości pracy bardzo wydajnej, jednak ich system operacyjny różni się istotnie od innych. Często jest to problem powodujący stres u nowych użytkowników. Nawet wieloletni użytkownicy iOS korzystają z naszych szkoleń, poznając w ten sposób system operacyjny Appla od podstaw, przez sprawne użytkowanie, po triki i porady. Polecamy przejść takie szkolenie przed zakupem urządzeń. Dzięki temu przy okazji szkolenia iOS można zobaczyć różne rodzaje urządzeń Apple i dobrać odpowiedni do potrzeb.

Szkolenia iOS – FORMA

  • SZKOLENIA iOS– efektywne, skuteczne i w miłej atmosferze. Krótkie wykłady i serie ćwiczeń rozwijające umiejętności, wprowadzające w tajniki obsługi Maca i dające wiedzę jak rozwiązać problemy. Każdy użytkownik posiada urządzenie Apple na którym może powtarzać czynności wykonywane przez instruktora.
  • PORADY ONLINE – szybkie, krótkie i skuteczne. Jesteśmy dostępni również na odległość. Odpowiadamy napytania, pomagamy rozwiązać bieżące problemy, odpowiadając na chatcie. Tą samą drogą możesz umówić się na cykl szkoleń, pojedynczy kurs, lub indywidualne szkolenie u Ciebie.obsługa Mac OS

Szkolenia przeprowadzamy w małych grupach lub indywidualnie. Materiał przygotowany na szkolenia może być modyfikowany również w czasie szkolenia.

Szkolenia iOS – części szkoleń

I – wykład – przedstawiamy system iOS i opowiadamy o użytkowaniu. Przydatna część wszystkim nowym użytkownikom, gdyż pokazuje gdzie można znaleźć rozwiązania znane z innych systemów operacyjnych.

II – ćwiczenia połączone z wykładem- koncentrujemy się na zastosowaniach dobranych dla danej grupy uczestników szkolenia. Przed szkoleniem zadajemy kilka pytań, aby uzyskać zarys do czego będą używane urządzenia Apple.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo – szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.


Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook

Dodaj komentarz