You are currently viewing Kurs Excel podstawowy Warszawa

Kurs Excel podstawowy Warszawa

Kurs Excel podstawowy Warszawa

Kurs Excel podstawowy Warszawa - Przeprowadzamy szkolenia z podstawowego i zaawansowanego Excela. Nasze szkolenia kierujemy do małych i dużych grup oraz osób indywidualnych. Szkolenia przeprowadzamy w Śródmieściu lub u Klientów.

excel kurs od podstaw excel indywidualnie, Kurs Excel podstawowy Warszawa

Małe grupy to podstawa - Kurs Excel podstawowy Warszawa

Nasze szkolenia zawsze staramy się przeprowadzać w najmniejszych możliwych grupach. Jest to podstawowym składnikiem udanych kursów Excela. Dzięki zachowaniu małych grup można utrzymać warsztatową formę szkoleń upewniając się że każda osoba szkolona dobrze przyswoiła materiał szkolenia. Najlepszą formą szkoleń są szkolenia indywidualne. Jest to najbardziej polecana przez nas forma szkoleń. W czasie szkolenia indywidualnego tempo przyswajania wiedzy jest nawet kilkukrotnie wyższe niż w czasie szkoleń grupowych.

Ćwiczenia i przykłady - Kurs Excel podstawowy Warszawa

Przed każdym szkoleniem staramy się przeprowadzić krótką rozmowę z osobą lub osobami, które będą szkolone. W czasie tej rozmowy dowiadujemy się do jakich celów jest lub będzie używany Excel oraz w jakiej branży pracuje osoba lub osoby szkolone. Dzięki temu możemy dopasować przykłady stosowane w trakcie szkoleń do branży osób przebywających na szkoleniu. Możemy też dobrać najbardziej prawdopodobne funkcje jakie mogą się przydać osobom szkolonym.

Czas szkoleń - Kurs Excel podstawowy Warszawa

Nasz czas oraz terminy szkoleń staramy się zawsze dopasować do potrzeb naszych klientów. Podpowiadamy również jak dobrać najlepsze terminy i pory szkoleń. Godziny poranne na ogół lepiej sprzyjają koncentracji i przyswajaniu wiedzy. Dlatego sugerujemy przeprowadzać szkolenia najwcześniej jak to tylko możliwe. Oczywiście najlepsze są normalne godziny pracy osób szkolonych. Czas trwania szkolenia też jest bardzo ważny sugerujemy podzielić szkolenie na jak najmniejsze części. Jeśli szkolenie będzie przeprowadzane dla jednej osoby to nie zalecamy aby trwało ono jednorazowo dłużej niż 3-4 godziny. Jeśli szkolone będą 2-3 osoby to szkolenie nie powinno trwać dłużej niż 4-5 godzin. Większe grupy mogą być szkolone prze 6 do 8 godzin.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo – szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub kursy online.

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook

Dodaj komentarz