You are currently viewing Excel Warszawa

Excel Warszawa

Excel Warszawa

Kursy MS Excel.

Excel Warszawa: Prowadzimy kursy MS Excel na wszelkich poziomach. Zaczynając od podstawowego poprzez średni aż po zaawansowany. Jesteśmy w stanie pomagać również w konkretnych problemach związanych z MS Excelem przeprowadzając spotkania w formie konsultacji. Przeprowadzamy szkolenia w formie wykładów lub jako warsztaty. Nasze szkolenia zawsze dopasowujemy do potrzeb odbiorcy. Przed przystąpieniem do szkolenia przedstawiamy proponowany przez nas program szkolenia ale może on być dopracowany przez klienta. Staramy się w miarę możliwości pracować na arkuszach klienta tak aby dopasować prezentowany materiał do charakteru pracy osób szkolonych. Dzięki temu osoby szkolone natychmiast widzą jak mogą lepiej wykorzystywać niezwykłe możliwości jakie daje program MS Excel.

Excel Warszawa - miejsce i forma szkolenia.

Nasze kursy i szkolenia przeprowadzamy w dowolnym miejscu w Warszawie. Jesteśmy w stanie przeprowadzić je w siedzibie klienta lub w innym dogodnym miejscu. Szkolenia w siedzibie klienta są szczególnie popularnym rozwiązaniem ze względu na minimalne dodatkowe obciążenia dla osób szkolonych. Nasze kursy proponujemy dzielić na jak najkrótsze spotkania aby utrzymać jak najwyższy poziom koncentracji osób szkolonych. W przypadku większej grupy osób sugerujemy podział na dwie mniejsze grupy odbywające kilka 4 godzinnych spotkań. Szkolenia najczęściej przeprowadzamy w tygodniu w godzinach 8-18 ale jesteśmy w stanie zorganizować szkolenia wieczorowe oraz weekendowe. W miarę możliwości sugerujemy dobieranie godzin porannych na szkolenia. W godzinach porannych osoby szkolone mają na ogół wyższą koncentracje. Jesteśmy w stanie również przeprowadzić expresowe szkolenie pozwalające bardzo szybko osiągnąć odpowiedni poziom w posługiwaniu się programem MS Excel. Dzięki takiemu rozwiązaniu jesteśmy w stanie zapewnić opanowanie podstawowego Excela przez jeden weekend dla osoby nie mającej wcześniej z tym programem do czynienia.

Excel Warszawa - grupy.

Przeprowadzamy szkolenia indywidualne oraz kursy dla większych grup. Sugerujemy jak najmniejsze grupy, gdyż znacznie podnosi to poziom przyswojonej wiedzy. W przypadku tworzenia grup zapewniamy testy pozycjonujące osoby szkolone. Pozwala to łatwo ustalić poziom osób szkolonych.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo – szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Znajdź prace z Excelem

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub kursy online.

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook

Dodaj komentarz