You are currently viewing Excel nauka od podstaw

Excel nauka od podstaw

Excel nauka od podstaw

Oferujemy naukę Excela małych grupach lub indywidualnie. Polecam ją głównie ze względu na to że w większości przypadków jest to wystarczająca ilość wiedzy aby samodzielnie radzić sobie z większością wyzwań związanych z tym programem.

excel kurs od podstaw excel indywidualnie Excel nauka od podstaw.

Excel nauka od postaw na podstawie ćwiczeń.

Nasza główna forma nauki to ćwiczenia. To właśnie dzięki ćwiczeniom osoba szkolona przyswaja najwięcej wiedzy. Nasze szkolenia opieramy na minimalnej ilości teorii, niezbędnej do rozpoczęcia pracy w Ms Excel. Wykorzystując tą teorię staramy się przedstawić jak można w praktyce korzystać z programu Ms Excel. Ćwiczenia są oczywiście dopasowane do poziomu osoby szkolonej.

Excel nauka od postaw w małych grupach lub indywidualnie. 

Nasze szkolenia staramy się przeprowadzać w małych grupach lub w formie indywidualnych spotkań. Dzięki utrzymaniu małej ilości osób szkolonych możemy zachować wysoki poziom przyswajanej wiedzy. W małych grupach istnieje mniejsza szansa na to że instruktor nie zauważy problemów z przyswojeniem wiedzy u wybranej osoby. Szkolenia indywidualne są najbardziej sprzyjającą formą szkolenia dla osoby szkolonej. W takim przypadku najłatwiej dopasować tępo szkolenia do poziomu wiedzy i poziomu przyswajania nowej wiedzy przez osobę szkoloną. Kursy indywidualne są najbardziej polecanymi przez nas formami przeprowadzania szkolenia.

Excel nauka od postaw w śródmieściu lub u klienta. 

Nasze szkolenia możemy przeprowadzać u nas w śródmieściu lub u klienta. Możemy szkolić w miejscu pracy lub w miejscu zamieszkania. Szkolenia w firmie kierujemy oczywiście do firm, które dzięki temu nie muszą tracić pracownika na większy okres. Sugerujemy przeprowadzać szkolenia w formie, krótkich 3-4 godzinnych spotkań. Im większa grupa szkolona tym szkolenia mogą trwać dłużej. W przypadku indywidualnych szkoleń odradzamy spotkania trwające dłużej niż 4 godziny. Poziom koncentracji osoby szkolonej po takim czasie znacznie spada.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo – szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub kursy online.

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook

Dodaj komentarz