You are currently viewing Mac OS VPN

Mac OS VPN

Mac OS VPN

Komputery osobiste Apple - tak samo jak inne PC- można w razie potrzeby połączyć za pomocą łącza VPN. Trzeba jednak pamiętać, że popularne Mac'i pracują standardowo na systemie operacyjnym Mac OSx. Podobnie jak inne urządzenia Apple. Połączenie Mac'ów w firmie lub w domu, czy awaryjne nawiązanie połączenia zdalnego Mac OS VPN wygląda więc nieco inaczej. Jeśli potrzebujecie Państwo konfiguracji takiego połączenia, konsultacji jak go używać i ustanawiać lub doszkolenia Państwa informatyków - zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Mac OS VPN - po co i do czego?

Jest to połączenie bezpośrednie między komputerami, służące do przesyłu danych, lub ustanowienia zdalnej kontroli nad urządzeniem. Aby łącze Mac OS VPN było stabilne musi być prawidłowo skonfigurowane. Jego ustanowienie wymaga konkretnej wiedzy. Co gdy użytkownik staje przed koniecznością stworzenia takiego połączenia lub odebrania go? Jak należy je obsługiwać? Połączenie Mac OS VPN ustanawiane jest z reguły w sytuacjach kryzysowych, gdy raczej nie będzie czasu ani możliwości uczyć się na bieżąco. Natomiast informatyk nie obejdzie się bez takiej wiedzy. Konieczna jest mu znajomość konfiguracji i ustanawiania połączeń Mac OS VPN na systemie Mac OS. 

Dlatego polecamy nasze szkolenia i warsztaty. Również online. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu różnego rodzaju szkoleń komputerowych i udzielaniu porad oraz serwisowaniu pogwarancyjnym urządzeń Apple. Nasi pracownicy są rzetelni, życzliwi i punktualni. Posługują się urządzeniami Apple prywatnie, więc doskonale wiedzą na co zwrócić uwagę przy ustanawianiu połączenia Mac OS VPN. Oferujemy pomoc doraźną, jak również stałą opiekę informatyczną na umowę.

 

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo, szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook

Dodaj komentarz