You are currently viewing Pierwszy MacBook

Pierwszy MacBook

Pierwszy MacBook

Który egzemplarz MacBook był pierwszy? Tego Państwu (od razu) nie powiemy. Ale powiemy, który MacBook dla Państwa może być pierwszy. Nasi serwisanci i instruktorzy, jako pasjonaci urządzeń tej marki mają sporą wiedzę na jej temat. Apple produkuje urządzenia użytkowe różnego rodzaju, w tym komputery osobiste. Macbooki i ich wersje Pro oraz Air, iMac i Mac mini. Świetnie nadają się do wydajnej pracy, hobby i rozrywki. Każde urządzenie spełnia wiele funkcji i wszystkie ze sobą współpracują, jak również z urządzeniami innych marek. Macbooki są intuicyjne, choć system operacyjny różni się od powszechnienie znanego Windows OS, czy Linux. Ale jakie parametry powinien mieć Państwa pierwszy MacBook? I przede wszystkim: jak używać Mac OSOd tego jesteśmy my! Dla Państwa wygody i efektywności nauki.

Pierwsze kroki z popularnym Jabłkiem, wybierając je jako pierwszy MacBook, to przede wszystkim dostosowanie do własnych wymagań, opanowanie podstawowych funkcji i płynności działania. Jak również przeniesienie lub zsynchronizowanie danych. I tu pojawia się problem dla nowego użytkownika. Samodzielna konfiguracja nieznanych urządzeń może być czasochłonna. Z łatwością rozwiążą to nasi szkoleniowcy, oszczędzając Państwa czas i nerwy, co da Państwu wymierne finansowe efekty na przyszłość.

Jak oswoić Państwa pierwszy MacBook?

Szkolenia Apple całościowe i z systemu Mac OS:

Pierwszy MacBook

Kursy z konkretnych modeli komputerów, np.:

Szkolenia Apple Warszawa i na terenie całej Polski prowadzimy również online. Na kursach Państwa pierwszy MacBook zostanie wspólnie skonfigurowany, niezależnie od modelu, a Państwo poznacie jego funkcje i możliwości.

Prowadzimy szkolenia Apple w różnych wariantach:

– dla grup, dla osób indywidualnych, online;
– na poziomie podstawowym i zaawansowanym, oraz dostosowane do indywidualnych potrzeb;
– w naszej siedzibie, u klienta lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji.
– w Warszawie i innych dużych miastach Polski, np. Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Radomiu itp.

 

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo, szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook

Dodaj komentarz