Pierwszy MacBook

5 listopada 2018 Mac, Szkolenia 0 Comments

Pierwszy MacBook

Który egzemplarz MacBook był pierwszy? Tego Państwu (od razu) nie powiemy. Ale powiemy, który MacBook dla Państwa może być pierwszy. Nasi serwisanci i instruktorzy, jako pasjonaci urządzeń tej marki mają sporą wiedzę na jej temat. Apple produkuje urządzenia użytkowe różnego rodzaju, w tym komputery osobiste. Macbooki i ich wersje Pro oraz Air, iMac i Mac mini. Świetnie nadają się do wydajnej pracy, hobby i rozrywki. Każde urządzenie spełnia wiele funkcji i wszystkie ze sobą współpracują, jak również z urządzeniami innych marek. Macbooki są intuicyjne, choć system operacyjny różni się od powszechnienie znanego Windows OS, czy Linux. Ale jakie parametry powinien mieć Państwa pierwszy MacBook? I przede wszystkim: jak używać Mac OSOd tego jesteśmy my! Dla Państwa wygody i efektywności nauki.

Pierwsze kroki z popularnym Jabłkiem, wybierając je jako pierwszy MacBook, to przede wszystkim dostosowanie do własnych wymagań, opanowanie podstawowych funkcji i płynności działania. Jak również przeniesienie lub zsynchronizowanie danych. I tu pojawia się problem dla nowego użytkownika. Samodzielna konfiguracja nieznanych urządzeń może być czasochłonna. Z łatwością rozwiążą to nasi szkoleniowcy, oszczędzając Państwa czas i nerwy, co da Państwu wymierne finansowe efekty na przyszłość.

Jak oswoić Państwa pierwszy MacBook?

Szkolenia Apple całościowe i z systemu Mac OS:

Pierwszy MacBook

Kursy z konkretnych modeli komputerów, np.:

Szkolenia Apple Warszawa i na terenie całej Polski prowadzimy również online. Na kursach Państwa pierwszy MacBook zostanie wspólnie skonfigurowany, niezależnie od modelu, a Państwo poznacie jego funkcje i możliwości.

Prowadzimy szkolenia Apple w różnych wariantach:

– dla grup, dla osób indywidualnych, online;
– na poziomie podstawowym i zaawansowanym, oraz dostosowane do indywidualnych potrzeb;
– w naszej siedzibie, u klienta lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji.
– w Warszawie i innych dużych miastach Polski, np. Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Radomiu itp.

 

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo, szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook