You are currently viewing Instrukcja obsługi MacBookAir”13

Instrukcja obsługi MacBookAir”13

Instrukcja obsługi MacBookAir"13

MacBookiAir"13 to świetna maszyna o ciekawym doborze parametrów. Od jakości dźwięku i obraz, przez stabilność systemu, po umilające i usprawniające pracę ciekawostki takie jak podświetlana klawiatura. W tej serii Maców standardowo instalowany jest system operacyjny Mac OS X Sierra, który istotnie różni się od Windowsa, Linuxa i innych znanych systemów. Tak samo standardowo do maszyn Mac dołączana jest producencka Instrukcja obsługi MacBookAir"13.

Producencka instrukcja obsługi Mac OS jest niewątpliwie cennym wsparciem. Lecz mogą wyniknąć pewne trudności w postaci Instrukcja obsługi MacBook Air 13odnalezienia w nowym systemie właściwych elementów, skrótów i prostowanie popełnionych nieświadomie błędów. Samodzielna nauka obsługi Maca zajmie więcej czasu i nerwów, choćby z powodu konieczności czytania tekstu i odnoszenia informacji do zawartości systemu. Podobnie będzie z tutorialami. Dlatego w początkach z OSx przychodzimy Państwu my z pomocą. Mac POMOCĄ. I zapraszamy na szkolenia.

Instrukcja obsługi MacBookAir"13, a zakres naszego szkolenia.

Oczywiście nasze kursy, Mac konsultacje o oraz serwis Mac i Apple nie kolidują z zaleceniami jakie zawiera instrukcja obsługi Mac OS x. Szkolenia uzupełniają zawartą w niej elementarną wiedzę. Początkujących użytkowników uczymy podstaw obsługi Mac OS x. Wyjaśniamy też zawiłości jakie ma instrukcja obsługi Mac OS x. Nasze kursy pomogą unikać błędów podczas nauki i powtarzania ich w przyszłości.

Nasi konsultanci przygotują dla Państwa indywidualnie dobrany program szkolenia, dopasowany do wymagań i umiejętności. Ustalą najdogodniejszy termin i rozkład godzinowy oraz dobiorą instruktora. Instruktorzy wytłumaczą to, czego nie wyjaśnia instrukcja i nauczą wielu przydatnych umiejętności, których nie nauczy Państwa sama instrukcja obsługi Mac OS x.

Korzystając z doświadczenia w użytkowaniu urządzeń Apple jesteśmy w stanie zaproponować szkolenia nawet osobom o zaawansowanym poziomie. W takim przypadku możemy ukierunkować szkolenie na przyśpieszenie pracy, pokazać i pomóc dobrać najlepsze formy zabezpieczenia danych i ich synchronizacji.

 

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo, szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook

Dodaj komentarz