You are currently viewing Jak Obsługiwać Macbooka?

Jak Obsługiwać Macbooka?

Jak Obsługiwać Macbooka?

Apple wypuścił na rynek szereg różnych urządzeń, różnego przeznaczenia i gabarytu. Od iPhone’a do pracy i rozrywki, przez iPada do kreatywnego rozwoju i zabawy, po Macbooka Pro do wydajnej pracy i AppleWatch do komunikacji i wygody zarządzania. Oczywiście wszystkie ze sobą idealnie współpracują. Również z urządzeniami innych marek. Wśród nich, znajduje się rodzina komputerów przenośnych Macbook. To wygoda i wydajność, a zarazem przyjemność i praktyczność. Macbook to kilka flagowych modeli: Air, Pro i Mini. Wszystkie oparte na producenckim systemie Mac OS, w różnych wersjach, np Maveric, czy Sierra. Ale jak obsługiwać Macbooka?

Mimo swoich niewątpliwych zalet obsługa Macbooka potrafi nastręczyć problemów ponieważ istotnie różni się od dobrze znanego Windowsa. Pewne delikatne różnice również są w przestrzeni hardwearu. Jednak te problemy nie są kwestiami nie do przejścia. Można pracować samodzielnie, z instrukcją, tutorialami, ale nadal są to przekazy jednokierunkowe. Inaczej, gdy jesteśmy na szkoleniu - mamy możliwość pracy z instruktorem, zadania pytania, czy rozwiązania wspólnie problemu. Oszczędzamy czas, nerwy i pieniądze. Nauczycie się Państwo raz, będziecie gotowi do samodzielnej i świadomej pracy na wybranym przez Państwa modelu. Nauczymy skutecznie i w bezstresowej atmosferze jak używać Mac OS.

Pierwsze kroki z Macbook to najpierw konfiguracja i personalizacja. Następnie poznanie podstawowych funkcji i zyskanie elementarnej płynności korzystania. Potem można podłączyć urządzenia i przenieść lub synchronizować dane. Samodzielna konfiguracja nieznanych urządzeń może być problemem... który z łatwością i chęcią rozwiążą dla Państwa nasi szkoleniowcy.

Jak Obslugiwac MacbookaJak obsługiwać Macbooka, czyli co mamy w ofercie?

Przede wszystkim kursy dla nowych użytkowników urządzeń Apple, np.:

Prowadzimy szkolenia Apple Warszawa i na terenie całej Polski,  również online.

Po kursie służymy pomocą techniczną i opieką informatycznąNauka obsługi Maca dla nowych użytkowników nie ma dla nas tajemnic!

Warianty:  grupy, indywidualnie, online;
Poziomypodstawowy i zaawansowanym, oraz dostosowane tematycznie;
Lokalizacja: w naszej Warszawskiej siedzibie, u klienta lub w uzgodnionej lokalizacji.


Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo, szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook

Dodaj komentarz