You are currently viewing Obsługa Mac – kursy i szkolenia z obsługi komputerów Mac

Obsługa Mac – kursy i szkolenia z obsługi komputerów Mac

Obsługa Mac – kursy i szkolenia z obsługi komputerów Mac

Komputery Mac. 

Komputer Mac to niezawodny sprzęt, który sprawdzi się we wszystkich miejscach, w których komputer ma po prostu działać. Z naszych doświadczeń wyraźnie widać że jest to sprzęt, który potrzebuje kilkukrotnie mniejszej ilości pomocy specjalistów. Dlatego pomimo jego większego kosztu oraz problemów ze zrozumieniem jego działania na początku jest to sprzęt, który możemy polecić z całą odpowiedzialnością.

Obsługa Mac: Forma szkolenia. 

Nasze szkolenia przeprowadzamy najczęściej w formie indywidualnych spotkań lub w małych grupach. Pozwala to utrzymać bardzo wysokie tempo nauki i bardzo szybko wprowadzić nowego użytkownika w tajniki korzystania z komputerów Mac. Nasze szkolenia opieramy również na pokazaniu różnic i podobieństw do innych znanych systemów operacyjnych. Dzięki temu mogą one trwać bardzo krótko. Najczęściej pierwsza część szkolenia z obsługi mac opiera się na pokazaniu systemu Mac OS a druga na odpowiadaniu na wszelkie pytania jakie nurtują nowego użytkownika. Pomimo pewnych podobieństw do innych systemów operacyjnych system Mac OS ma elementy, które nie pojawiają się w żadnym innym systemie operacyjnym.

Obsługa Mac: Czas i miejsce szkolenia.

Szkolenia z obsługi Mac sugerujemy przeprowadzać w godzinach porannych. Umysł jest wtedy najbardziej chłonny i jest wtedy najmniej elementów rozpraszających osobę szkoloną. Jeśli jest taka możliwość to zachęcamy również do przeprowadzenia szkolenia w miejscu pracy lub zamieszkania osoby szkolonej. Jest wtedy możliwość wprowadzenia dodatkowych ustawień dla komputera, na którym na co dzień pracuje osoba szkolona. Warto mieć ze sobą wtedy swoje urządzenia peryferyjne - drukarki, iPhony, iPady czy inny sprzęt, który może być wykorzystywany w pracy. W czasie szkolenia może być on skonfigurowany tak aby dobrze współpracował z Mac. W razie potrzeby jesteśmy w stanie zapewnić sprzęt do przeprowadzenia szkolenia. Tak aby każda osób szkolonych odbyła szkolenie na osobnym Mac.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo – szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub kursy online.

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook

Dodaj komentarz