Obsługa Macbook Air

28 lutego 2019 Mac, Szkolenia 0 Comments

Obsługa Macbook Air

MacBooki Apple'a to lekkie konstrukcje i wysoka wydajność. Zamiast tradycyjnego dysku posiada SSD, który działa szybciej i jest bardziej niezawodny. Wyposażone są w grafikę i procesor Intel Core piątej generacji, dzięki czemu obliczenia, edycja grafiki, czy filmy i gry nie stanowią problemu. Zapewnia wysoką wydajność w codziennej pracy. Szybko uruchamia się i dobrze reaguje na polecenia. No właśnie. Polecenia. Laptop jak jest każdy widzi. Dopiero, gdy przychodzi do jego obsługi pojawiają się mniejsze, lub większe znaki zapytania. Obsługa MacBook Air oparta jet na nieco innym rodzaju poleceń zarówno z klawiatury jak i gestów. Inaczej uruchamia się programy, inaczej je usuwa. a takich inności jest o wiele więcej niż w znanym od lat Windowsie. Oczywiście są też podobieństwa. Ot choćby, pulpit z ikonami. Tyle, że x3.

To wydajna i stabilna maszyna z możliwością synchronizacji z innymi urządzeniami Apple i podłączeniem urządzeń peryferyjnych. Ale czy wiesz jak je najefektywniej wykorzystać i jak to wszystko wykonać? Teraz wyobraź sobie, że masz wykonać pierwsze kroki z Macbook Air samodzielnie.

Dlatego polecamy Państwu nasze szkolenia Mac OS, warsztaty i konsultacje. Również online. Łatwiej i sprawniej jest, gdy przez naukę prowadzą doświadczeni instruktorzy. To pozwala uniknąć powtarzania najczęstszych błędów i osiągnąć lepsze wyniki w krótszym czasie. Nasi szkoleniowcy, konsultanci, informatycy i serwisanci są kulturalni i kompetentni. Sami w prywatnym życiu posługują się urządzeniami Apple i Mac, zatem doskonale wiedzą jakich niespodzianek można się spodziewać. Zatem nie są to już zaskoczenia dla użytkownika, a kwestie do rozwiązania. Są odpowiednimi ludźmi do udzielania Państwu wskazówek i przeprowadzenia szkolenia. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń i porad oraz serwisowaniu pogwarancyjnym urządzeń Apple, a nasi pracownicy są rzetelni, życzliwi i punktualni.

Obsługa Macbook Air
Obsluga Macbook Air

Dlatego polecamy Państwu nasze szkolenia Mac OS, warsztaty i konsultacje. Również online. Łatwiej i sprawniej jest, gdy przez naukę prowadzą doświadczeni instruktorzy. To pozwala uniknąć powtarzania najczęstszych błędów i osiągnąć lepsze wyniki w krótszym czasie. Nasi szkoleniowcy, konsultanci, informatycy i serwisanci są kulturalni i kompetentni. Sami w prywatnym życiu posługują się urządzeniami Apple i Mac, zatem doskonale wiedzą jakich niespodzianek można się spodziewać. Zatem nie są to już zaskoczenia dla użytkownika, a kwestie do rozwiązania. Są odpowiednimi ludźmi do udzielania Państwu wskazówek i przeprowadzenia szkolenia. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń i porad oraz serwisowaniu pogwarancyjnym urządzeń Apple, a nasi pracownicy są rzetelni, życzliwi i punktualni.

 

Szkolimy w Warszawie i dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub w uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, indywidualnie czy też online. Jesteśmy elastyczni terminowo, szkolimy w tygodniu, jak też w weekendy i popołudniami. Szkolimy na 3 poziomach: podstawowym, średnio-zaawansowanym i zaawansowanym. Jest też możliwość przeprowadzenia warsztatów z konkretnej, interesującej kursanta tematyki.


Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.


Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook