You are currently viewing Pierwsze kroki z Mac

Pierwsze kroki z Mac

Pierwsze kroki z Mac

Pierwsze kroki z Mac. Urządzenia Apple, w tym komputery osobiste Mac są z pewnością warte uwagi. Są to urządzenia stabilne i wydajne, a system operacyjny Mac o wiele mniej awaryjny niż Windows. Ma swoje mankamenty, jak choćby znacząca inność od OS Windows, do którego przywykła większość użytkowników. Brak prawego przycisku myszy też potrafi zdziwić. Nie mniej Apple jest pod względem systemowym i sprzętowym marką o ugruntowanej, wiodącej pozycji, cieszącej się niesłabnącą popularnością i nadal udoskonala produkty.
Pierwsze kroki z z Mac czyli tal zaawansowanym sprzętem, oferującym wiele możliwości zarówno do pracy zawodowej jak i do rozrywki nie muszą być najłatwiejsze. Styczność z nowym dla użytkownika (atrakcyjnym) interfejsem oraz (użytecznymi) funkcjami może nastręczać pewnych trudności. Będzie wymagać czasu, uwagi i dużo samodyscypliny.

Pierwsze kroki z Mac - pomożemy!

Mac po bliższym poznaniu spełnia oczekiwania i potrafi mile zaskoczyć. Aby nie stracić woli do nauki Mac OS i Pierwsze kroki z Macurządzeń Mac warto by w środowisko Apple wprowadził nas szkoleniowiec. Zaoszczędzi to czas i nerwy, oraz pozwoli uniknąć bezcelowej powtarzalności błędów, które samodzielnym użytkownikom zdarzają się najczęściej.

Dysponujemy kompetentnymi i przyjaźnie nastawionymi instruktorami, którzy posiadają bogate doświadczenie i dużą cierpliwość, są kompetentni i rzetelni. Koncentrujemy się na pracy z każdym kursantem i poświęcamy mu maksimum czasu. Stawiamy na przekazywanie wiedzy przydatnej i usystematyzowanej. Prowadzimy krok po kroku przez naukę, konfigurujemy urządzenia Apple i innych marek. Ćwiczymy najpotrzebniejsze funkcje i operacje.
Przed rozpoczęciem szkolenia zapraszamy na rozmowę wstępną. Określimy możliwości, potrzeby i wiedzę użytkownika. Na tej podstawie dobierzemy lub opracujemy najlepszy program. Jednocześnie będzie możliwe modyfikowanie na bieżąco, zależnie od potrzeb kursanta. Umożliwiamy też rozszerzenie programu o interesujące kursanta tematy nie ujęte wcześniej programowo.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo - szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.


Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook

Dodaj komentarz