You are currently viewing Mac szkolenie Warszawa

Mac szkolenie Warszawa

Mac szkolenie Warszawa

Warszawa - tętniące życiem miasto, metropolia, wymagający rynek i znakomici pracodawcy. Wyzwania, cele, osiągnięcia, rozwój. Daje ogrom możliwości, ale niemniej wymaga. Aby osiągnąć to co ma dla pracowników i szefów runek Warszawy do zaoferowania trzeba sprostać wielu wyzwaniom. A my jesteśmy od tego, by Wam w tym pomóc. Zapraszamy na specjalistyczne Mac szkolenie Warszawa, dostosowane pod kątem wymagań Warszawskiego rynku pracy i biznesu.

Jesteśmy jedną z czołowych firm w stolicy i w kraju, prowadzących szkolenia i warsztaty z tematyki Apple. Specjalizujemy się w Mac’ach, a nasi szkoleniowcy, informatycy Mac konsultanci prywatnie używają sprzętu Apple. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w konsultacjach i prowadzeniu kursów. Nasi szkoleniowcy to rzetelni i kulturalni specjaliści z pasją. Pomagamy korporacjom, kancelariom, małym firmom, szkołom i indywidualnym użytkownikom. Oferujemy pełne spektrum kursu obsługi Apple, od podstawowych funkcji i zapoznania z Mac, przez optymalizację i automatyzację pracy, konfigurację urządzeń Apple, po tworzenie łącz VPN i zabezpieczanie danych.

Nasze Mac szkolenie Warszawa - co, jak i gdzie?

Mac szkolenie Warszawa

 

POZIOMY

- podstawowy
- średnio-zaawansowany -
- zaawansowany -
- zorientowany na konkretne kwestie interesujące użytkownika.

 

 

FORMY


- kusy
- warsztaty
- porady
Specjalne: Mac pomoc, Mac konsultant, stała opieka informatyczna.

 

ORGANIZACJA


- grupy o różnej liczebności, od kilku do kilkudziesięciu osób,
- dla klientów indywidualnych
- korporacje, firmy, kancelarie, szkoły, prywatni użytkownicy, freelancerzy.

 

LOKALIZACJA:

nasza Warszawska siedziba, przy ul. Gandhi, siedziba klienta, lub wcześniej uzgodniona lokalizacja.

Przed rozpoczęciem kursu zapraszamy na rozmowę, aby móc ustalić Twoje możliwości, potrzeby i posiadaną wiedzę. Na tej podstawie dobierzemy najlepszy program kursu, lub stworzymy go specjalnie na Twoje potrzeby.

 

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminów, szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.


Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook

Dodaj komentarz