You are currently viewing Program do backupu danych i systemu.

Program do backupu danych i systemu.

Program do backupu danych i systemu.

Program do backupu danych i systemu.

Program do backupu danych i systemu.

Prosty w obsłudze, automatyczny i godny zaufania program do zabezpieczenia systemu i jego danych. System backupto prosty w obsłudze i bardzo zautomatyzowany program który będzie zabezpieczał twój system i Twoje dane.

Program do backupu danych i systemu - Cechy tego programu to:

1. Ustawione wcześniej procesy backupu pomagają włączyć zabezpieczenie Twojego systemu i danych w regularnych odstępach czasu.

2. Program kieruje się zasadą: ustaw i zapomnij. Cykliczny backup ustanawia samodzielnie działający system zabezpieczenia danych.

3. Dzięki wbudowanemu programowi, System Backup samodzielnie przeanalizuje Twój dysk i wskaże najlepsze miejsce do przetrzymywania backupów.

4. Inteligentny silnik backupu efektywnie rozdziela zasoby między różne aplikację dzięki czemu nie odczujesz zwolnienia działania systemu.

5. Program bazuje na prostocie i minimalnym udziale użytkownika.

6. Program posiada zaawansowany system powiadomień. Kolorowe ikonki informują o poziomie zagrożenia systemu i podpowiadają sposoby na rozwiązanie problemu.

Program można zainstalować za darmo do 27.01.2011 do 9:00 (normalnie kosztuje 29.95$).

Aby go pobrać kliknij tutaj:

Download Paragon System Backup 10 Special Edition (English Version) now

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo – szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub kursy online.

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook