You are currently viewing Kurs obsługi Mac

Kurs obsługi Mac

Kurs obsługi Mac

Kurs obsługi Mac przeznaczony jest dla użytkowników komputerów Macintosh na każdym poziomie zaawansowania. Nauka obsługi Maca to dla nowych użytkowników problem już na starcie, z rozpoczęciem pracy. Wynika głównie z odmiennej organizacji systemu. Również doświadczony użytkownik nie raz napotyka trudności. Dlatego zapraszamy do uczestnictwa w naszych kursach. Nie mniej system i sprzęt Apple jest bardzo wydajny i daje wiele satysfakcji z pracy. Uczymy obsługi Mac i innych urządzeń Apple, obsługi programów i urządzeń.

Zapraszamy na kurs obsługi Mac i innych urządzeń Apple.

Pokazujemy jak wygodnie korzystać z innych urządzeń firmy z Cupertino. Jeśli użytkownik posiada iPada pokażemy jak wykorzystać go jako dodatkowy monitor, odbierać SMSy i połączenia na Mac lub zsynchronizować pozostałe urządzenia, np. Apple Watch. Wszystkie urządzenia Apple współpracują z nowymi wersjami iMac, MacBook, MacBook Pro, MacBook Air czy Mac mini.
Początkującym użytkownikom oferujemy naukę krok po kroku i wiele przydatnych informacji i ćwiczeń. Wdrożymy w środowisko Mac w sposób ciekawy, zrozumiały i przyjazny.
Dla zaawansowanych użytkowników proponujemy ugruntowanie wiedzy o funkcjach podstawowych. Następnie przedstawienie funkcji zaawansowanych, jak np. podstawy automatyzacji pracy, dbałość o bezpieczeństwo danych, skróty klawiaturowe, zasady przyśpieszyć i lepiej zorganizować codzienną pracę wykonywaną przez osoby szkolone i sprawić, aby była łatwiejsza i efektywniejsza.

Aby dostosować szkolenie najpierw ustalamy wymagania, umiejętności i aktualną wiedzę kursanta na rozmowie.

Kurs obsługi MacPODSTAWOWE INFORMACJE

– kurs obsługi Mac

  • Szkolimy w naszym warszawskim biurze, lub w siedzibach klientów. Możemy przeprowadzić szkolenie w domu kursanta online lub we wcześniej ustalonej lokalizacji, np. sali konferencyjnej. Kursy przeprowadzamy w stolicy oraz innych miastach Polski jak Kraków, Wrocław, Radom, czy Łódź.
  • Szkolimy doraźnie, lub w dłuższych cyklach, rozłożonych na kilka dni. Również popołudniami i weekendowo.
  • Zajęcia organizowane są dla różnej liczebności grup, oraz dla kursantów indywidualnych.
  • Zależnie od powyższych uwarunkowań korzystamy z pełnych programów szkoleń lub koncentrujemy się na konkretnych zagadnieniach interesujących kursantów.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo, szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.


Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook

Ten post ma 3 komentarzy

Dodaj komentarz