You are currently viewing PUESC Certyfikat Mac – pomoc informatyka.

PUESC Certyfikat Mac – pomoc informatyka.

PUESC Certyfikat Mac - pomoc informatyka

PUESC Certyfikat Mac

Próbujesz skonfigurować certyfikat PUESC na swoim Mac? Potrzebujesz pomocy w skorzystaniu z certyfikatu celnego na swoim Mac? Pomożemy Ci tak skonfigurować swojego Mac abyś mógł korzystać bez przeszkód z wszelkich certyfikatów zapewniających bezpieczeństwo w internecie. Pomożemy skonfigurować certyfikat na MacBook, MacBook Pro czy MacBook Air. Jesteśmy w stanie to zrobić na dowolnym komputerze Mac. Rozwiążemy problemy z doborem odpowiedniej przeglądarki oraz doborem właściwej wersji JAVA.

PUESC Certyfikat na Mac - Co to jest PUESC?

Platforma usług elektronicznych skarbowo-celnych. To system, który pozwala chronić bezpieczeństwo przesyłanych dokumentów za pomocą podpisu elektronicznego. Dodatkowo pozwala również potwierdzać tożsamość osoby przesyłającej dokumenty. Można w tym celu wykorzystywać ważny certyfikat kwalifikowany. Certyfikaty te mogą być wydane za pomocą e-PUAP lub przez inne państwo członkowskie UE.

PUESC Certyfikat Mac - problemy na Mac OS.

Bardzo często w czasie konfiguracji takiej usługi występuje wiele problemów z poprawnym przeprowadzeniem konfiguracji. Najczęstszymi powodami są problemy z właściwą przeglądarką lub wersją programu Java. Najczęściej ważne jest aby posiadać właściwą wersję dokładnie wybranej przeglądarki. Jest to bardzo często dopiero początek drogi. Następnie ważne jest aby Java zainstalowana.

PUESC Certyfikat Mac - pomoc specjalisty.

Oferujemy Państwu pomoc naszego eksperta Apple w skonfigurowaniu tej usługi. Zalecamy osobistą wizytę u Państwa tak aby osoba odpowiedzialna za merytoryczną stronę mogła skupić się na podaniu wszelkich potrzebnych danych wymaganych przez system a nasz specjalista rozwiążę wszelkie problemy związane z techniczną stroną całego procesu.

PUESC Certyfikat Mac - kontakt.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Nasz informatyk Mac może przeprowadzić konfigurację certyfikatu u Państwa w siedzibie, u nas lub w dowolnym innym miejscu.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo – szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Poleczmy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook

Dodaj komentarz