You are currently viewing Informatyk Mac

Informatyk Mac

Informatyk Mac

Informatyk Mac - nasza pomoc.

Zajmujemy się pomocą informatyczną dla komputerów Mac. Pracujemy z komputerami firmy Apple lub z innymi produktami tej firmy. Naprawiamy komputery MacBook, MacBook Pro, MacBook Air, iMac, Mac Pro, Mac mini. Przyśpieszamy działanie wolno pracujących Mac. Rozbudowujemy komputery Mac jeśli przyśpieszenie Maca to za mało. Naprawiamy niewłaściwie pracujące programy. Rozwiązujemy problem programów nie działających na Mac OS X. Instalujemy Windows na Mac lub tylko doinstalowujemy sterowniki do Windows wcześniej zainstalowanego na Mac. Dbamy o właściwe zabezpieczenie danych znajdujących się na Mac. Odzyskujemy dane utracone na Mac (utracone zdjęcia, dokumenty, maile). Konfigurujemy urządzenia współpracujące z Mac np. iPhone, iPad, drukarki, skanery, routery itd.

Informatyk Mac - przykładowe usługi.

Szukasz informatyka do swojego Macka?
Oto wybrane usługi naszej firmy:

1. Konfiguracja komputera typu Mac z urządzeniami zewnętrznymi: telewizor, apple tv, iPhone, iPod, iPad, drukarki, skanery itp.

2. Rozwiązywanie problemów z działaniem maca.

3. Instalacja programów z Windows na macu.

4. Konfiguracja podstawowych programów na macku: poczta, przeglądarki, itunes.

5. Konfiguracja programów specjalistycznych na mac (photoshop, corel itd).

6. Przyśpieszanie działania programów na mac.

Przykładową usługą jest również konfiguracja PUESC Certyfikat Mac

Informatyk Mac - Warszawa i okolice lub zdalnie w dowolnym miejscu.

Usługi informatyczne związane z komputerami mac świadczymy na terenie taki miast jak:
Warszawa, Legionowo, Pruszków, Otwock, Mińsk Mazowiecki, Piaseczno, Wołomin, Wyszków, Ząbki, Marki, Sulejówek, Józefów, Kobyłka, Zielonka, Konstancin-Jeziorna, Łomianki, Milanówek, Grójec, Węgrów, Błonie, Góra Kalwaria.

Często pomoc możemy świadczyć za pośrednictwem zdalnego dostępu do komputera. W takim przypadku nie jest ważne gdzie znajduje się nasz klient. Jeśli nie są Państwo z Warszawy i okolic to sugerujemy kontakt z nami i opisanie swojego problemu. Będą Państwo zaskoczeni jak wiele można zrobić zdalnie.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo – szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub kursy online.

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook

Dodaj komentarz