Obsluga Macbooka Pro

Wszystkie urządzenia od Apple wyposażone są w producencki system Mac OS, jednak w różnych wariantach, zależnie od rodzaju urządzenia. Od Mac OS w komputerach, po iOS w telefonach. Różni się on najmocniej w przypadku komputerów. Najpierw zauważalne różnice to np. brak typowego „Dodaj/usuń programy”, a w przypadku reszty urządzeń mobilnych to oparcie komunikacji z systemem na symbolach. Różnice dotyczą też terminologii. Może to powodować kłopoty z przejściem między systemami, ponieważ nie znamy rozmieszczenia funkcji, albo też działania danego narzędzia. Dlatego podjęliśmy się prowadzenia szkoleń w tej tematyce, zwłaszcza dla początkujących użytkowników. Uczymy między innymi obsługi iMac, MacBook, MacBook Pro, MacBook Air czy Mac mini. Nasza firma i instruktorzy pokażą Państwu jak wygląda efektywna obsługa Mac OS X i pomogą Państwu kompleksowo dostosować urządzenia do Państwa indywidualnych potrzeb.

Obsługa Mac OS X – podstawowe informacje dotyczące kursu obsługi Mac 

Nauka Mac OS na szkoleniach „Obsługa Mac Os X” to najpierw informacje o sprzęcie i systemie. Wskazujemy na różnicę między Mac, a PC. Pokazujemy podstawowe elementy, jak Dock, Finder, Mission Control oraz Launchpad. Aplikacje, jak również skrzynkę pocztową, przeglądarkę Safari itp. Następnie zajmujemy się urządzeniami peryferyjnymi i pozostałym sprzętem Apple. Pomagamy w instalacji odpowiedników konkretnych aplikacji dla Mac. Dodatkowo instalujemy i uczymy obsługi MS Office. Uczymy jak dbać o dane i bezpieczeństwo komputera.

 

 

 • POZIOMY– podstawowy
  – średnio-zaawansowany
  – zaawansowany
  – tematyczny
Obsluga Macbooka Pro
 • ORGANIZACJA
  – grupy od kilku do kilkudziesięciu osób
  – dla klientów indywidualnych
  – korporacje, firmy, kancelarie, szkoły, prywatni użytkownicy, freelancerzy
  – wykłady dla dużej liczby osób
 • LOKALIZACJA:
  nasze Warszawskie biuro przy ul. Gandhi, u klienta, lub w uzgodnionej lokalizacji.

Ponadto możemy zaoferować pomoc poza szkoleniem

 • Dobierzemy i skonfigurujemy sprzęt.
 • Przeszkolimy Państwa w zakresie korzystania z systemu Mac OS na różnych urządzeniach Apple.
 • Wspólnie dostosujemy komputery i urządzenia mobilne do Państwa indywidualnych potrzeb.
 • Podłączymy urządzenia do sieci Wi-Fi i połączymy je z urządzeniami innych marek, jak drukarki, czy dodatkowe monitory.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo, szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze inne kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook

Obsługa Macbooka Pro

Firma Apple wypuściła na rynek kilka modeli komputerów osobistych. Między innymi Macbook Pro, jako jedną z młodszych wersji kultowego MacBooka. To nie tylko charakterystyczna stylistyka, ale też znakomite możliwości pracy i dostosowania do indywidualnego użytkownika. Warto zatem poświęcić trochę czasu i chęci, aby obsługa Makbooka Pro nie powodowała problemów. System Mac OS jest wydajny, ale wymaga poznania jak wygląda prawidłowa obsługa Macbooka Pro. Wynika to z dość istotnych różnic między system Mac, a Windows, Linux czy innymi OS. Żeby płynnie korzystać z MacBooka Pro przydatna jest nie tylko producencka instrukcja obsługi Mac OSx, ale i specjalista, który sprawnie poprowadzi nowego użytkownika przez początki z Mac OS.

Jak wygląda obsługa Macbooka Pro? My wiemy. I Państwo mogą dowiedzieć się tego od nas.

Prawidłowa obsługa Macbooka Pro daje stabilność systemu, niezawodność pracy i bezpieczeństwo danych. Liczba wezwań pomocy technicznej do Mac'ów jest kilkakrotnie mniejsza niż do Windows. Dlatego polecamy Państwa uwadze nasze kursy "obsługa Macbook Pro". Ten wydatek przekłada się w dłuższej perspektywie na spore oszczędności.

Forma Mac szkoleniaObsługa Macbooka Pro

 • Szkolimy w naszej siedzibie, u klientów lub w uzgodnionych lokalizacjach.
 • Jesteśmy elastyczni terminowo – szkolimy w tygodniu, w weekendy, a nawet popołudniami i wieczorami.
 • Szkolimy małe grupy i indywidualnie. Wykłady prowadzimy dla dużych grup.

 

2 POZIOMY:

- PODSTAWOWY - Standardowe szkolenie dla nowego użytkownika to 16h. Wychodzimy z założenia, że użytkownik miał wcześniej kontakt z systemem Windows. Jeśli nie, to dobieramy odpowiednio rozszerzony program kursu. Uczymy podstawowego korzystania z systemu i wydajnej pracy, konfiguracji systemu i podłączenia urządzeń peryferyjnych.
- ZAAWANSOWANY - Koncentrujemy się na bardziej zaawansowanych różnicach między systemami, uczymy tricków Mac, zarządzania systemem, optymalizacji i automatyzacji pracy. Program szkolenia przystosowany jest do rodzaju pracy kursanta oraz problemów, z którymi mierzy się najczęściej.

Szkolimy w Warszawie i największych miastach Polski.

Polecamy nasz program „Mac Akademia” – komplet szkoleń i warsztatów dedykowany zarówno dla małych firm prywatnych, korporacji, instytucji państwowych, szkół jak również klientów indywidualnych.

 

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo, szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook

Dodaj komentarz