You are currently viewing Szkolenia Mac Warszawa

Szkolenia Mac Warszawa

Szkolenia Mac Warszawa

Szkolenia Mac Warszawa i okolice - zapraszamy na szkolenia przeznaczone dla nowych lub doświadczonych użytkowników komputerów Mac. Nasze szkolenia przeprowadzamy u naszych klientów lub w naszej siedzibie. Szkolimy indywidualnie lub w małych grupach. Jesteśmy w stanie zapewnić sprzęt niezbędny do przeprowadzenia szkolenia. Szkolenia przeprowadzane są przez wieloletnich użytkowników komputerów firmy Apple będących jednocześnie entuzjastami nie tylko komputerów apple ale też pozostałych urządzeń produkowanych przez tą firmę.

Forma szkolenia - Szkolenia Mac Warszawa

Kursy przeprowadzamy najczęściej w formie indywidualnych warsztatów. Przed szkoleniem przedstawiamy jego program tak aby osoba szkolona mogła wybrać sobie elementy, które ją interesują. W czasie szkolenia również jesteśmy w stanie dostosowywać szkolenie do potrzeb osoby lub osób szkolonych. Nasze szkolenia zakładają pewne doświadczenie osoby szkolonej w korzystaniu z innych systemów operacyjnych. Dzięki oparciu się o system podobieństw i różnic jesteśmy w stanie przedstawić podstawy systemu Mac OS w bardzo krótkim czasie.

Miejsce szkolenia - Szkolenia Mac Warszawa

Najczęściej szkolimy u naszych klientów. Jest to zalecane miejsce szkolenia gdyż w czasie szkolenia możemy skonfigurować drukarkę, lokalne wifi, czy inne urządzenia, które znajdują się w miejscu pracy czy zamieszkania osoby szkolonej.

Mac? iMac? MacBook? - Szkolenia Mac Warszawa

Nasze szkolenia przeprowadzamy na każdym rodzaju sprzętu Apple. Szkolimy na MacBook'ach, MacBook'ach Pro czy Air, Mac'ach mini, iMac czy Mac'ach Pro. W czasie szkolenia przedstawiamy również współpracę z pozostałym sprzętem Apple: iPhone, iPad, Apple TV czy Apple Watch.

Dla zaawansowanych - Szkolenia Mac Warszawa 

Korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia w korzystaniu i serwisowaniu komputerów Mac jesteśmy w stanie zaproponować szkolenia nawet osobom o zaawansowanym poziomie wiedzy na temat komputerów Mac. Nasze szkolenie w takim przypadku możemy skoncentrować na przyśpieszeniu pracy czy codziennego korzystania z komputera Mac. Jesteśmy w stanie pokazać i pomóc dobrać najlepsze formy zabezpieczenia danych czy synchronizacji ich między różnymi komputerami należącymi do użytkownika.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo – szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub kursy online.

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook

Ten post ma jeden komentarz

  1. Volodymyr Kozubal

    Proszę podać ofertę szkolenia na Macboook dla początkujących.

Dodaj komentarz