You are currently viewing Kurs obsługi Maca

Kurs obsługi Maca

Kurs obsługi Maca

Kurs obsługi Maca przeznaczony jest dla użytkowników Mac na każdym poziomie zaawansowania. Nauka obsługi Maca to dla wielu nowych użytkowników problem ogólny z rozpoczęciem pracy. Również doświadczony użytkownik nie raz napotyka trudności. Dlatego zapraszamy do uczestnictwa w naszych kursach.

Zapraszamy na kurs obsługi Maca... i nie tylko.

Nasze kursy prowadzimy ucząc obsługi Mac i innych urządzeń Apple, obsługi programów i urządzeń.Kurs obsługi Maca Pokazujemy jak wygodnie korzystać z innych urządzeń firmy z Cupertino. Jeśli użytkownik posiada iPada możemy pokazać jak wykorzystać go jako dodatkowy monitor, odbierać SMSy i połączenia na Mac lub zsynchronizować pozostałe urządzenia, np. Apple Watch. Wszystkie urządzenia Apple współpracują z nowymi wersjami iMac, MacBook, MacBook Pro, MacBook Air czy Mac mini.
Początkującym użytkownikom oferujemy naukę krok po kroku i wiele przydatnych informacji i ćwiczeń. Wdrożymy w środowisko Mac w sposób ciekawy, zrozumiały i przyjazny.
Dla zaawansowanych użytkowników proponujemy ugruntowanie wiedzy o funkcjach podstawowych. Następnie przedstawienie funkcji zaawansowanych, jak np. podstawy automatyzacji pracy, dbałość o bezpieczeństwo danych, skróty klawiaturowe, zasady przyspieszania i organizacji zadań. Pomożemy sprawić, aby praca była łatwiejsza i efektywniejsza.

Aby najlepiej dostosować kurs ustalamy potrzeby, umiejętności i już posiadaną wiedzę oraz precyzujemy oczekiwania kursanta na rozmowie.

JAK, GDZIE i KIEDY - kurs obsługi Maca

  • Szkolimy w Warszawie w naszej siedzibie, lub w siedzibach klientów. Możemy przeprowadzić szkolenie w prywatnym domu kursanta lub online w praktycznie każdych warunkach. Kursy przeprowadzamy w stolicy oraz innych dużych miastach Polski, takich jak Kraków, Wrocław, Radom, czy Łódź, oraz mniejszych jak Rawa Mazowiecka. Możliwe jest przeprowadzenie szkolenia we wcześniej ustalonej lokalizacji, np. sali konferencyjnej.
  • Szkolimy doraźnie, jednorazowo, lub w dłuższych cyklach, np po 32h, rozłożonych na kilka dni. Kursy przeprowadzamy też popołudniami i weekendowo.
  • Zajęcia organizowane są dla różnej liczebności grup, oraz dla kursantów indywidualnych.
  • Zależnie od powyższych uwarunkowań korzystamy z pełnych programów szkoleń lub koncentrujemy się na konkretnych kwestiach do rozwiązania.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo – szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook

Dodaj komentarz