You are currently viewing Zarządzanie iPadami

Zarządzanie iPadami

Zarządzanie iPadami

Zarządzanie iPadami: iPad.

iPad to najbardziej wyjątkowy z tabletów dostępnych na rynku. Wielu klientów postrzega go jako jedyny właściwy tablet. Jednocześnie urządzenie to kojarzy się z elegancją i intuicyjnością. Używając w pracy urządzeń z logiem nadgryzionego jabłka wiele firm podkreśla prestiż i jakość swoich usług. Najnowsze iPady można obejrzeć tutaj: Apple.

Zarządzanie iPadami. Możliwości zdalnego zarządzania iPadami.

iPady to idealne urządzenia wspierające prezentacje przeprowadzane dla klientów lub procesy szkoleniowe. Dzięki zastosowaniu zdalnego zarządzania iPadami można zapewnić płynną pracę osób korzystających z tych urządzeń w pracy lub nauce.

Oto przykładowe możliwości jakie zapewniamy zarządzając urządzeniami naszych klientów:

1. Zdalna instalacja aplikacji. Nasz klient może wskazać, które aplikacje mają pojawić się na jego urządzeniach. Można to robić również w grupach aplikacji. Odbywa się to bez potrzeby podawania hasła czy apple id. Aplikacja po prostu pobierana jest na urządzenie. Dzięki temu handlowiec czy student nie musi niczego szukać czy pobierać.

2. Zezwolenie lub zablokowanie możliwości instalacji aplikacji na iPadzie. Dzięki temu iPad zawsze będzie w najlepszej kondycji i nie będzie szansy dostanie się niechcianego oprogramowania.

3. Zezwolenie lub zablokowanie możliwości dokonywania zakupów wewnątrz aplikacji. Zapobiega to celowym lub przypadkowym wydatkom.

4. Blokowanie dostępu do sklepu iTunes. Dzięki temu użytkownik nie będzie miał możliwości dokonywania zakupów.

5. Blokowanie dostępu do przeglądarki internetowej Safari. W wybranych sytuacjach jest to najlepsza możliwość zapewnienia właściwego używania urządzenia.

6. Filtrowanie dostępnych treści na podstawie wieku. Usługa szczególnie przydatna dla najmłodszych użytkowników.

7. Blokowanie możliwości edycji ustawień konta. Zapewnia to zmniejszenie problemów związanych z urządzeniem.

8. Blokowanie możliwości usuwania całości treści i ustawień.

9. Monitorowanie stanu oprogramowania. Często jest to najłatwiejszy sposób ustalenia źródła usterek.

10. Lokalizowanie urządzenia.

11. Monitorowanie zajętości dysku. Dzięki temu można reagować zanim zabraknie miejsca na aplikacje.

12. Zdalne blokowanie urządzenia: w wybranych przypadkach jest to najlepszy możliwy sposób na zabezpieczenie danych.

13. Wymaganie hasła przy odblokowywaniu urządzenia. Dzięki temu można zmusić użytkowników iPadów do dbania o bezpieczeństwo urządzeń i znajdujących się na nim danych.

14. Zdalne dodawanie wcześniej zdefiniowanych ikon (na pulpit iPada) prowadzących do prezentacji lub stron internetowych.

Wymieniliśmy tu przykładowe, popularne rozwiązania jakie stosowane są w zarządzaniu iPadami i iPhone'ami.

Zarządzanie iPadami. Zabezpieczenie urządzeń.

Dodatkowo w związku z naszymi usługami podpowiadamy jakie rozwiązania stosować aby fizycznie zabezpieczyć urządzenia. Podpowiadamy jak wybrać folie ochronne i czy są one konieczne. Wskazujemy najbardziej odpowiednie etui: od niewidocznych po prawie pancerne - pozwalające używać urządzeń w ekstremalnych warunkach (np. plac budowy, fabryka czy szkoła).

Zarządzanie iPadami. Infrastruktura.

Zapewniamy również sprawne działanie urządzeń w warunkach technicznych jakimi dysponuje klient. Zapewniamy możliwość szybkiej instalacji oprogramowania na dużej ilości urządzeń niezależnie od posiadanego łącza internetowego. 

Zarządzanie iPadami. Szkolenia.

W razie potrzeby przeprowadzamy szkolenia dla użytkowników iPadów z obsługi urządzenia lub oprogramowania.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo – szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub kursy online.

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook

Dodaj komentarz