You are currently viewing Macbook pierwsze kroki

Macbook pierwsze kroki

Macbook pierwsze kroki

Z Macbook pierwsze kroki mogą być skomplikowane, ze względu na istotne różnice zarówno w sprzęcie, jaki w systemie operacyjnym Apple. Mac dla początkujących nie jest taki oczywisty. W niektórych przypadkach nie ma nawet prawego klawisza myszy, co przywykłym do Windows użytkownikom może wydawać się absurdem. Po krótkim przeszkoleniu większość użytkowników zauważy podobieństwa do znanych im systemów. Po dodatkowych wskazówkach zauważyć można nawet znaleźć przewagi systemu Mac OS nad Windowsem.

SZKOLENIA Macbook pierwsze kroki

Makbook pierwsze krokiINDYWIDUALNIE - przewidziane specjalnie dla nowych użytkowników Maców. Dzielimy je na dwie części. W pierwszej opowiadamy o systemie, pokazując podstawowe funkcje i elementy. Wskazujemy jak używać go w codziennej pracy. Opowiadamy również jak wykonywać czynności znane użytkownikom z Windows. W drugiej części odpowiadamy na pytania specyficzne dla każdego użytkownika. Każdy z nas trochę inaczej używa komputera. Ta część szkolenia ma pomóc w dopasowaniu nowego komputera do wymagań użytkownika. Takie szkolenia prowadzimy również online.
GRUPY - skierowane do małych przedsiębiorstw i większych firm, które zmieniają sprzęt, lub chcą podszkolić swoich pracowników. Bardzo praktyczne i oszczędzające czas szkolenie pozwoli w zespole podnieść umiejętności i w razie potrzeby uzupełniać się w pracy. Jednocześnie szkoleniowiec w miarę możliwości będzie pracował z każdym kursantem nad problematycznymi kwestiami.

U KLIENTA - Nasze szkolenia najczęściej przeprowadzamy u klientów. Szkolimy w domu, w pracy, lub w wybranej przez klienta lokalizacji, jak. np sala konferencyjna. Szkolenia dla małych grup i indywidualne prowadzimy tez w naszej siedzibie na Mokotowie. Możemy dostosować nowego Maca do peryferiów w domu/w pracy. Podłączyć drukarki, wifi, system nagłośnienia, itp.

W czasie szkolenia pomagamy również w przeniesieniu danych na nową maszynę. Pomożemy skonfigurować pocztę czy programy. Pomagamy również w synchronizacji iUrządzeń. iPhony, iPady i Apple Watche nie mają dla nas tajemnic. Podpowiadamy również jak wykorzystywać i z których z nich zrezygnować.


Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub kursy online.

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook

Dodaj komentarz