You are currently viewing Obsługa Maca

Obsługa Maca

Obsługa Maca

Jak poradzić sobie z komputerem Mac? Dowiesz się na naszych kursach. Szkolenia "Obsługa Maca" przeznaczone są, zależnie od poziomu zaawansowania kursanta, dla nowych lub doświadczonych użytkowników. Nasze szkolenia przeprowadzamy w siedzibie, u klientów lub w wskazanych przez klienta lokalizacjach. Dzięki naszym kursom Obsługa Maca można wykorzystać w pełni moc komputerów Apple. Ich system operacyjny różni się istotnie od innych systemów dostępnych na rynku. Często jest to problemem powodującym stres i niepotrzebne problemy nowych użytkowników. Nawet wieloletni użytkownicy Mac korzystają naszych kursów, poznając w ten sposób triki i porady.

Obsługa Maca - FORMA SZKOLEŃ

Obsługa Maca

Najczęściej wybieraną formą szkoleń są warsztaty polegające na tym, że każdy użytkownik posiada Mac’a na którym może powtarzać czynności wykonywane przez instruktora. W razie potrzeby jesteśmy w stanie zapewnić sprzęt (MacBooki) niezbędny do przeprowadzenia takiego szkolenia. Zalecamy przeprowadzić takie szkolenie przed zakupem komputerów. Dzięki temu przy okazji szkolenia można zobaczyć różne typy komputerów Mac i dobrać odpowiedni do własnych potrzeb.

Szkolenia staramy się przeprowadzać w małych grupach lub w formie indywidualnych spotkań. Materiał przygotowany na szkolenia może być modyfikowany również w czasie szkolenia. Żadne pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi. Zapraszamy zarówno firmy, jak i pojedynczych kursantów. Jesteśmy elastyczni terminowo i godzinowo, łącznie z kursami weekendowymi i online.

Nasze szkolenia proponujemy podzielić na dwie części:

W pierwszej części zapoznajemy osoby szkolone z Mac OS i opowiadamy o jego wykorzystaniu, trickach i funkcjach. Ta część przydaje się wszystkim nowym użytkownikom, gdyż pokazuje gdzie można znaleźć rozwiązania znane z innych systemów operacyjnych i płynniej przejść trwale na obsługę Mac.

W drugiej części koncentrujemy się na zastosowaniach specyficznych dla grupy szkolonej. W tym celu przed szkoleniem zadajemy kilka pytań doprecyzowujących do czego będą używane Mac.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo – szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.


Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub kursy online.

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook

Ten post ma jeden komentarz

Dodaj komentarz