You are currently viewing Jak wrzucić zdjęcia na iphona i ipada

Jak wrzucić zdjęcia na iphona i ipada

Jak wrzucić zdjęcia na iphona i ipada

Aby wrzucić jakieś zdjęcia do naszego iPhona lub iPada należy go podłączyć z naszym komputerem, po chwili powinien uruchomić się nasz iTunes, jeśli tak się nie stanie należy go uruchomić ręcznie. Jeśli nie mamy go zainstalowanego możemy go pobrać z : http://www.apple.com/pl/itunes/download/

Oto krótki film o tym jak wrzucić zdjęcia na iPhone:

  • Jak wrzucić zdjęcia na iphona i ipada: Po uruchomieniu w naszym iTunes powinien pojawić się nasz iphone na poniższym rysunku oznaczenie numer 1.

Jak wrzucić zdjęcia na iphona i ipada

  • Jak wrzucić zdjęcia na iphona i ipada: Po zaznaczeniu naszego iphona ( oznaczenie numer 1) pojawią podstawowe informację o naszym urządzeniu. Między innymi wykorzystanie naszego miejsca na urządzeniu.

Nauka obsługi iPad'a i Mac'a

Szkolenia apple.

Jak wrzucić zdjęcia na iphona i ipada:

  1. Wybieramy ostatnią zakładkę o nazwie zdjęcia ( oznaczanie numer 2 )
  2. Następnie wybieramy czy chcemy przerzucić domyślny folder ze zdjęciami windowsa czy wybrany przez nas. ( oznaczenie numer 3 )
  3. Za pomocą przycisku synchronizuj znajdującym się w prawym dolnym rogu rozpoczynamy wysyłanie.
  4. Okienko na górze programu pokaże nam postęp przesyłania (oznaczenie numer 4)

Jak wrzucić zdjęcia na iphona i ipada - Ważne.

Dość ważny jest fakt że iPhone i iPad tworzą sobie bibliotekę o nazwie “Biblioteka Zdjęć” i tam wrzuca nasze zdjęcia. Można się do nich dostać za pomocą ikony zdjęcia w dodatkowym katalogu o takiej właśnie nazwie. BARDZO ważne jest to że iPhone nadpisuję kolejne transfery, jeśli dzisiaj wrzucę 10 zdjęć, natomiast jutro kolejne 2 to w naszym katalogu na urządzeniu znajdzie się jedynie ostatni transfer czyli 2 zdjęcia. Jeśli chcemy mieć wszystkie 12 zdjęć trzeba je zebrać razem do jednego katalogu i przesłać je jako nowy transfer

Dla wszystkich zainteresowanych polecamy kurs excel !

kurs excel

Przedstawione powyżej instrukcje można przeprowadzić zarówno na Windows jak i na Mac OS. Ale jeśli potrzebny jest Windows na macu to możemy w tym pomóc.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo – szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub kursy online.

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook