You are currently viewing Uszkodzona biblioteka iPhoto

Uszkodzona biblioteka iPhoto

Uszkodzona biblioteka iPhoto

Uszkodzona biblioteka iPhoto - pomoc informatyczna:

  • Pomoc przy uruchomieniu uszkodzonej lub źle działającej biblioteki iPhoto lub Photos (zdjęcia).
  • Odzyskanie zdjęć z uszkodzonej biblioteki iPhoto lub Photos (zdjęcia).
  • Odzyskanie zdjęć z uszkodzonego dysku zawierającego bibliotekę lub po prostu zdjęcia.

Polecamy swoje usługi jeśli doszło do powyższych przypadków. Jesteśmy w stanie odzyskać zdjęcia nawet w przypadkach uszkodzenia dysków lub uszkodzenia całego komputera Mac.

uszkodzona biblioteka iphoto

Uszkodzona biblioteka iPhoto. Program iPhoto:

iPhoto to poprzednik Photos. Program ten jest najpopularniejszym sposobem przetrzymywania zdjęć na komputerach Mac. iPhoto oferuje wiele ciekawych funkcjonalności. Posiada wbudowaną funkcjonalność wykrywania twarzy na zdjęciach. Lokalizowanie zdjęć z danych GPS lub BTS. Program ten domyślnie w czasie importu zdjęć grupuje je w foldery związane z datami lub miejscami wydarzeń. Inteligentne albumy zawarte w programie iPhoto lub Photos są bardzo użyteczną funkcją pozwalającą używać filtrów do przeglądania zdjęć. Inteligentne albumy są jedną z najbardziej niedocenianych możliwości iPhoto i Photos (zdjęcia). Dzięki połączeniu tej funkcji oraz wykrywania twarzy możemy szybko wyszukać np. zdjęcia wskazanej osoby lub grupy osób wykonane im na wyjeździe we wskazane miejsce. Program ten pozwala również na podstawową edycję zdjęć. Nie są to może funkcje występujące w profesjonalnych programach ale do zastosowania domowego zupełnie wystarczą większości użytkowników.

Uszkodzona biblioteka iPhoto. Najczęstsze problemy

iPhoto niestety nie należy do najstabilniejszych programów. W raz ze wzrostem ilości zdjęć biblioteka (miejsce w którym iPhoto przetrzymuje zdjęcia) zaczyna działać coraz wolniej. Często powoduje to zacinanie się programu. Dodatkowym problemem z używaniem tego programu jest jego nieczytelność. Użytkownicy wcześniej mający styczność z przechowywaniem zdjęć na Windows często są zaskoczeni tym że przez przypadek usuwają zdjęcia. Wynika to z faktu że iPhoto i Photos przetrzymują tylko jedne wersje oryginałów w pozostałych przypadkach budując sobie tylko odnośniki do wskazanych zdjęć.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo – szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub kursy online.

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook

Dodaj komentarz