You are currently viewing Macbook Air dla początkujących

Macbook Air dla początkujących

Macbook Air dla początkujących:

Jeśli jesteś już szczęśliwym właścicielem komputera osobistego Macbook Air... żeby tę szczęśliwość utrzymać należałoby nauczyć się go obsługiwać. Dlatego zapraszamy na nasze kursy Macbook Air dla początkujących, gdzie dokonamy tego wspólnie. Efektownie i efektywnie! Zachęcamy wszystkich początkujących użytkowników, bez względu na poziom ich szczęśliwości. A jeśli trawi Państwa frustracja spowodowana pierwszymi krokami z Macbook Air to tym szerzej otwarte są dla Was drzwi naszych sal szkoleniowych! A wiemy doskonale, jak mogą wyglądać samodzielne początki z Macbookiem. Kursy pozwolą Państwu w pełni zrozumieć i wykorzystać funkcje autorskiego systemu Apple. Szkoleniowcy mają bogate doświadczenie i sami są pasjonatami sprzętu Apple. Do tego mają dużo życzliwości, cierpliwości i poczucia humoru. Zapraszamy również szanownych seniorów na specjalne kursy Mac dla seniora.

Kursy Macbook Air dla początkujących - podstawowe informacje

Mac dla początkujących to szkolenia z podstaw obsługi systemu Mac OS. Mogą też obejmować podstawowe programy biurowe i użytkowe. Program szkolenia jest indywidualnie dobierany na podstawie wcześniejszej rozmowy z kursantem.
Szkolenia Macbook Air dla początkujących prowadzimy w ursynowskim biurze lub u klientów. Kursy przeprowadzamy również online przy współdzieleniu pulpitu z kursantem oraz szkolenia korporacyjne i dla instytucji Państwowych, w formie wykładów z prezentacjami, dla grup kilkudziesięciu osób, realizowane u klienta.
Sesje szkolenia na ogół trwają 3-4 godziny. Czas możemy też dopasować do potrzeb odbiorcy.
Kursy przeprowadzamy z reguły na sprzęcie, który należy do klienta. W wyjątkowych przypadkach zapewniamy komputery szkoleniowe. Jesteśmy również w stanie skonfigurować nowo zakupiony sprzęt. Pomożemy również podłączyć drukarki, skanery, skonfigurować sieci przewodowe i wi-fi. Po skonfigurowaniu sprzętu możemy przeprowadzić krótkie szkolenie z jego użytkowania.

Kursy całościowe z urządzeń Apple i systemu Mac:

  • Kurs obsługi Apple
  • naukę obsługi Mac OS
  • Kurs obsługi Mac
  • Apple dla początkujących
Instrukcja obsługi Macbook Air

Początki z Macbookiem:

  • Pierwsze kroki z Macbook Air
  • Pierwszy iMac
  • Kurs obsługi Pro
  • Pogotowie dla Mac, iMac, Mac mini

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminów, szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook

Dodaj komentarz