You are currently viewing Pierwszy Mac

Pierwszy Mac

Pierwszy Mac

Jaki jest pierwszy Mac? Nowy. Wyjęty z opakowania, błyszczący, interesujący. Pierwszy! Otwieramy monitor i... Większość nowych użytkowników Mac potrafi odnaleźć przycisk zasilania, potem zaczynają się kombinacje. Dla większości nowych właścicieli teraz zaczynają się schody. Touchpad działa inaczej. Odwrotnie? Mysz nie ma scrolla! Gdzie są moje programy? Dp czego służą ikony na dole? I gdzie jest klawisz CTRL?! Frustracja? Spokojnie. Spieszymy z Mac z Pomocą

 

Pierwszy Mac – Szkolenia i Warsztaty

Dlatego dla nowych użytkowników przygotowaliśmy kursy dla początkujących. Dzięki dostosowaniu do indywidualnych predyspozycji i potrzeb kursanta pozwolą szybko poznać nową zabawkę. Szkolimy też z większości programów dedykowanych dla Maca. Dodatkowo możemy pomóc w skonfigurowaniu innych urządzeń Apple, takich jak iPhone, iPad czy Apple Watch. A również w synchronizacji. Podstawowe szkolenie dzielimy na dwie części.

Część I

To najpierw i głównie Obsługa Mac. Pokazujemy system operacyjny. Tłumaczymy jak znajdywać pliki i programy. Wyjaśniamy gdzie można znaleźć odpowiednik przycisku start. Wskazujemy jak uruchomić aplikacje. Czyli zaczynamy od znanych elementów systemu Windows w Mac. Jednak część nie ma odpowiedników, a pozostałe są zupełnie inne. Koncentrujemy się na najważniejszych elementach Mac OS, czyli tych które są używane przez wszystkich jego użytkowników.

Pierwszy Mac

Część II

Staramy się wskazać i wyjaśnić elementy systemu operacyjnego, które będą używane przez kursanta. To elementy specyficzne dla branży lub zainteresowań. Po przeprowadzeniu podstawowego szkolenia sugerujemy zrobić kilkudniową przerwę, aby osoba szkolona miała czas na przyswojenie nowej wiedzy i przećwiczenie jej. W większości przypadków takie szkolenie jest wystarczające. Ale również dla osób, którym nasuną się nowe pytania możemy zorganizować warsztaty. Szkolenia i warsztaty możemy prowadzić również online, dzięki zdalnemu współdzieleniu pulpitu z kursantem. Szkolimy uczestników indywidualnych, jak również różnej liczebności grupy. Ponadto jesteśmy elastyczni czasowo i lokalizacyjnie.

 

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo, szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze pozostałe kursy:

KONTAKT:

Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook

Dodaj komentarz