You are currently viewing Podstawy Mac Os X

Podstawy Mac Os X

Podstawy Mac Os X

Jak wyglądają początki z Macbookiem oraz podstawy Mac Os X? My wiemy jak - z samodzielnych doświadczeń naszych kursantów i z poczynań naszych instruktorów oraz serwisantów. Mac to przede wszystkim różnego rodzaju komputery osobiste. Typowe Mac Pro, Air i klasyki iMac. MacBooki pracują na autorskich systemach Apple – Mac OS.  Choć intuicyjne w obsłudze, to różnią się istotnie od systemu Win. Jego powstaniu przyświecała inna idea użytkowania. Dla użytkowników, którzy pracują już od pewnego czasu z Mac OS jest on jasny, ale dla nowych użytkowników może być problematyczny. Początki z MacBookiem to wiele funkcji i współpraca z pozostałymi urządzeniami Apple i innych marek. Ale jak używać Macbooka i Mac Os X? Nie musicie Państwo wszystkiego wiedzieć. Od tego jesteśmy my. I nauczymy wszystkiego, co trzeba, oszczędzając Państwa cenny czas i bezcenne nerwy.

Podstawy Mac Os X – Kursy z konkretnych modeli:

 

Nauka obsługi Maca dla nowych użytkowników.

Podstawy Mac Os X

Nasze kursy obejmujące podstawy Mac Os X pozwolą Państwu w pełni zrozumieć i wykorzystać funkcje autorskiego systemu Apple. Szkoleniowcy mają bogate doświadczenie i sami są pasjonatami sprzętu Apple. Do tego mają dużo życzliwości, cierpliwości i poczucia humoru. Zapraszamy również szanownych Seniorów na specjalne kursy Mac dla Seniora.

Nowym użytkownikom Mac proponujemy program podstawowy. Nie należy się przejmować jego obszernością. Jest realizowany sprawnie ze względu na to, że opieramy się na znajomości systemu Windows. Mniej istotna część elementów jest realizowana poglądowo, gdyż ważne jest aby użytkownik wiedział gdzie się znajdują, ale nie musi znać doskonale akurat ich działania. Jeśli stawiasz swoje pierwsze kroki na mac to zapraszamy do kontaktu.

 

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo, szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.


Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze pozostałe kursy:

KONTAKT:

Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook

Dodaj komentarz