You are currently viewing Początki z Mac OS

Początki z Mac OS

Początki z Mac OS

Urządzenia Apple wyposażone są standardowo w system operacyjny Mac OS. Różni się on od znanego Windows. Pierwsze zauważalne różnice to np. brak typowego "Dodaj/usuń programy", czy komunikacja z systemem w przeważającej części oparta na ikonach. Różnice te mogą powodować kłopoty z przejściem między systemami, ponieważ nie znamy rozmieszczenia funkcji albo działania skrótów. Dlatego szkolimy. Między innymi z iMac, MacBook, MacBook Pro, MacBook Air czy Mac mini. Nasi instruktorzy z  "Początki z Mac OS" pomogą Państwu kompleksowo i w miłek atmosferze.

  • Dobierzemy i skonfigurujemy sprzęt.
  • Przeszkolimy w zakresie korzystania z systemu Mac OS.
  • Wspólnie dostosujemy komputery i urządzenia mobilne do Państwa indywidualnych potrzeb.
  • Podłączymy do Wi-Fi i połączymy sprzęt z urządzeniami innych marek.
  • To wszystko i wiele innych ciekawych i przydatnych umiejętności zdobędziecie Państwo na naszych kursach "Początki z Mac OS".

Nauka Mac OS w programie "Początki z Mac OS"  rozpoczyna się od przekazania informacji na temat sprzętu i systemu. Wskazujemy najpierw różnice między Mac, a PC. Następnie pokazujemy podstawowe elementy, jak Dock, Finder, Mission Control oraz Launchpad. Prezentujemy aplikacje, skrzynkę pocztową, przeglądarkę internetową Safari itp. Dalej zajmujemy się urządzeniami peryferyjnymi. Pomagamy z instalacją Windowsa na komputerze Mac i odpowiedników jego aplikacji. Na koniec instalujemy i uczymy obsługi pakietu Office, konfigurujemy specjalne aplikacje np. graficzne. Uczymy jak dbać o dane i bezpieczeństwo komputera.

Początki z Mac OS – podstawowe informacje dotyczące kursu obsługi Mac

Początki z Mac OS

POZIOMY

- podstawowy
- średnio-zaawansowany
- zaawansowany
- zorientowany na konkretne kwestie interesujące użytkownika

 

ORGANIZACJA


- grupy od kilku do kilkudziesięciu osób
- dla klientów indywidualnych
- korporacje, firmy, kancelarie, szkoły, prywatni użytkownicy, freelancerzy - wykłady dla dużej liczby osób

LOKALIZACJA:

nasze Warszawskie biuro przy ul. Gandhi, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji

Przed rozpoczęciem kursu zapraszamy na rozmowę, aby ustalić Państwa możliwości i wymagania. Następnie na tej podstawie dobierzemy najlepszy program kursu, lub stworzymy go specjalnie na Twoje potrzeby. 

 

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo, szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze inne kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook

Dodaj komentarz