You are currently viewing Macbook Air instrukcja po polsku

Macbook Air instrukcja po polsku

Macbook Air instrukcja po polsku

Dla początkujących użytkowników Macbook Air instrukcja po polsku jest bardzo przydatna. Dostarcza wiedzy również użytkownikom bardziej zaawansowanym. Jednak bywa, że i dokładne jej przestudiowanie nie wystarczy, a obsługa Maca bywa skomplikowana. Albo uniemożliwia nam to brak czasu, chęci, koncentracji, czy odległość... Dlatego my przychodzimy z pomocą. Mac POMOCĄ. I zapraszamy na szkolenia... po polsku. A w razie konieczności podstawy wytłumaczymy po angielsku.

Macbook Air instrukcja po polsku, a nasze usługi

Oczywiście nasze kursy i porady, oraz serwis nie kolidują z zaleceniami producenta. Szkolenia uzupełniają elementarną wiedzę, jakąMacbook Air instrukcja po polsku zawiera Macbook Air instrukcja po polsku. Początkujących użytkowników uczymy podstaw obsługi Mac OS, wyjaśniając zawiłości instrukcji. Oszczędza to czas i nerwy. Nasze kursy pomogą unikać błędów podczas samodzielnej nauki i powtarzania ich w przyszłości.

Oferujemy szkolenia, porady, kursy i warsztaty oraz pełną opiekę opiekę informatyczną i pomoc techniczną, również w trybie pilnym. Wyjaśnimy wszelkie wątpliwości, bo Mac nie ma dla nas tajemnic. Nasi konsultanci przygotują dla Ciebie program szkolenia dopasowany do Twoich potrzeb i umiejętności. Zapiszą Cię na kurs, zarezerwują serwisanta, podadzą orientacyjny koszt i termin wykonania usługi, przygotują ofertę sprzętową. Nasi szkoleniowcy wytłumaczą to, czego nie wyjaśnia instrukcja i nauczą wielu przydatnych umiejętności z zakresu obsługi Mac i urządzeń Apple. Przekażą zwięzłą i przydatną wiedzę, której Macbook Air instrukcja po polsku nie zawiera.

Korzystając z naszego doświadczenia w użytkowaniu urządzeń Apple jesteśmy w stanie zaproponować szkolenia nawet osobom o zaawansowanym poziomie wiedzy na temat komputerów Mac. W takim przypadku możemy ukierunkować szkolenie na przyśpieszeniu pracy czy codziennego korzystania z Mac, pokazać i pomóc dobrać najlepsze formy zabezpieczenia danych czy synchronizacji ich między komputerami użytkownika. Serwisant skonfiguruje Macbooka Air, przeprowadzi synchronizację z pozostałymi urządzeniami, przeniesie i zabezpieczy dane ze starych urządzeń na Maca i będzie służył pomocą w awaryjnych sytuacjach.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo – szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.


Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook

Dodaj komentarz