You are currently viewing Mac pierwsze kroki

Mac pierwsze kroki

Mac pierwsze kroki

Mac pierwsze kroki

Pierwsze kroki na Macu to problem? Nic dziwnego. Komputery Mac mają zainstalowany zupełnie inny system. Wszystkie komputery ze znakiem nagryzionego jabłka (MacBook, MacBook Air, MacBook Pro, iMac czy Mac mini) mają zainstalowany system Mac OS. System ten jest podobny do innych systemów operacyjnych gdyż również opiera się na myszce i ikonach ;-). Jednak podejście do działania systemu jest skrajnie różne. Dlatego bardzo dużo osób nie umie odnaleźć się w nowym systemie. Dla takich osób przygotowaliśmy szkolenie z obsługi Mac OS.

Mac pierwsze kroki - jak wygląda nasze szkolenie?

Nasze szkolenia przybierają najczęściej formę indywidualnych spotkań lub spotkań w małych grupach. Wychodzimy z założenia że im mniej osób na szkoleniu tym lepiej. W małej grupie lub w czasie indywidualnego szkolenia najłatwiej dostosować tempo szkolenia i jego zakres do osób szkolonych. Dzięki temu pierwsze kroki na macu będą znacznie przyjemniejsze.

Nasze szkolenia przeprowadzamy w formie krótkich spotkań w czasie których pokazujemy podstawy systemu Mac OS opierając się na wcześniejszych doświadczeniach osób szkolonych związanych z systemem Windows. Dzięki temu możemy bardzo szybko wdrożyć osobę szkoloną w obsługę w obsługę nowego systemu.

W czasie szkolenia odpowiadamy na każde zadanie pytanie pozwalając od razu zrozumieć system z jakim spotyka się nowy użytkownik. Często nasze szkolenia w całości opierają się na odpowiadaniu na pytania zadawane przez użytkowników.

Mac pierwsze kroki - jakie komputery są używane w czasie szkoleń?

Nasze szkolenia przeprowadzamy na dowolnym sprzęcie komputerowym należącym do osoby szkolonej. Szkolimy grafików pracujących na Mac Pro, uczymy nowych pracowników biurowych jak wykorzystywać możliwości iMaca, pomagamy zrozumieć obsługę MacBook, MacBook Air czy MacBook Pro. Oczywiście jeśli istnieje taka potrzeba możemy zapewnić nasz sprzęt na szkolenie.

Mac pierwsze kroki - Tylko Mac?

W naszych szkoleniach pokazujemy jak wykorzystywać inne urządzenia wyprodukowane przez firmę Apple. Pokażemy jak skorzystać z synchronizacji danych między iPhone, iPad oraz Mac. Pomożemy ustawić te urządzenia tak aby wszystko przesyłało się automatycznie, aby użytkownik nie musiał o tym nawet myśleć.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo – szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook

Dodaj komentarz