You are currently viewing Mac zamiast PC

Mac zamiast PC

Mac zamiast PC:

Pomoc specjalistów przy zmianie - Mac zamiast PC

Chcesz mieć Mac zamiast PC? Oferujemy pomoc przy zmianie sprzętu informatycznego na taki z logiem nadgryzionego jabłka. Doradzamy jaki sprzęt dobrać aby spełniał wymagania oraz aby nie kosztował zbyt dużo. Przeprowadzamy szkolenia z obsługi komputerów typu Mac sprzętu serwerowego pracującego z urządzeniami firmy Apple.

Niezawodny sprzęt  - Mac zamiast PC

Firma Apple produkuje niezawodny sprzęt już od 30 lat. Komputery Mac to wysoka jakości podzespołów oraz niezwykły system operacyjny. Nasze doświadczenia z ich użytkownikami potwierdzają że są to komputery, które po prostu działają. Mac to również symbol prestiżu. Wszystkie te zalety powodują że coraz większa liczba ludzi przesiada się na Mac.

Jak najlepiej dokonać zmiany? - Mac zamiast PC

Mac posiadają swój własny system operacyjny. Różni się on istotnie od Windows. Dlatego warto rozważyć krótkie szkolenie dla jego nowych użytkowników. Warto na początku zachować jakiś komputer z Windows aby zmiana nie była zbyt drastyczna.

Ważnym elementem zmiany sprzętu na Mac jest odpowiedni dobór sprzętu. Apple oferuje kilka rodzajów MacBook'ów (laptopów) oraz kilka rodzajów komputerów stacjonarnych. Poszczególne wersje MacBooków czy iMaców różnią się między sobą. Warto więc dobrze przemyśleć wybór sprzętu, tym bardziej że nie jest on najtańszy. Sugerujemy skorzystać z naszego doradztwa.

mac zamiast pc

Problemy związane z Mac - Mac zamiast PC

Na początku po przesiadce na nowy system operacyjny wydaje się że jest bardzo wiele problemów z tym związanych. Dlatego szczególnie polecamy skorzystać, z krótkiego szkolenia pokazującego jak korzystać z Mac OS. Większość z problemów jest do obejścia za pomocą odpowiednich programów lub specjalnych konfiguracji. Niezwykle rzadko problemy mogą być rozwiązane tylko za pomocą instalacji Windows na Mac. W niektórych przypadkach odradzamy przesiadkę na Mac. Z naszego doświadczenia istnieje kilka szczególnych sytuacji, w których ilość problemów będzie tak wielka że raczej nie opłaca się tego robić.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo – szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub kursy online.

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook

Dodaj komentarz