Szkolenia mac OS X

Urządzenia Apple pracują na autorskich systemach Apple. Systemy operacyjne od giganta z Cupertino różnią się nieco od Windowsa. Apple proponuje użytkownikom atrakcyjne wizualnie i technicznie urządzenia. Fabrycznie wyposażane w system Mac OS w różnych. Wariant systemu zależy od rodzaju urządzenia i samej edycji sprzętu, czyli od Mac OS w laptopach, po iOS w smartphone'ach. W przypadku komputerów różnice są najmocniej zauważalne. I o nich właśnie dziś porozmawiamy. Samo określenie Mac OS x określa dowolną wersję oznaczaną numerem, a wymiennie nazwą np. Catalina czy Mohavi.

Naświetlimy również jakie Szkolenia mac OS Xwybrać. Różnice pomiędzy komputerami z systemem operacyjnym OS X a PC mogą spowodować trudności z przejściem pomiędzy systemami. Dlatego aby usprawnić pracę, nauczyć jak zachować o cyberbezpieczeństwo i tworzyć bezpieczne hasła, jak również jak dostosować nowy sprzęt i urządzenia peryferyjne polecamy nasz kompleksowy kurs obsługi Mac OS. Jesteśmy w stanie pomóc przy wyborze sprzętu, skonfigurowaniu go oraz nauki obsługi. Ale spokojnie. Już my Cię nauczymy!

Szkolenia mac OS X

Przede wszystkim prowadzimy kursy dla nowych użytkowników urządzeń Apple, np.:

Po kursie służymy pomocą techniczną i opieką informatycznąNauka obsługi Maca dla nowych użytkowników nie ma dla nas tajemnic!

POZIOMY

– podstawowy
– średnio-zaawansowany
– zaawansowany
– tematyczny

ORGANIZACJA
– grupy od kilku do kilkudziesięciu osób
– dla klientów indywidualnych
– korporacje, firmy, kancelarie, szkoły, prywatni użytkownicy, freelancerzy
– a także wykłady dla dużej liczby osób

Szkolenia mac OS X

System MAC -
- co powinieneś wiedzieć zanim rozpoczniesz szkolenia mac OS X

Zauważalne różnice to np. brak typowego „Dodaj/usuń programy”, a w przypadku reszty urządzeń mobilnych to oparcie komunikacji z systemem na symbolach. Różnice dotyczą też terminologii. Może to powodować kłopoty z przejściem między systemami, ponieważ nie znamy rozmieszczenia funkcji, albo też działania danego narzędzia. Dlatego podjęliśmy się prowadzenia szkoleń w tej tematyce, zwłaszcza dla początkujących użytkowników. Uczymy między innymi obsługi iMac, MacBook, MacBook Pro, Air, ale też Mac mini. Nasi instruktorzy pokażą Państwu jak wygląda efektywna obsługa Mac OS X i pomogą Państwu kompleksowo dostosować urządzenia do Państwa indywidualnych potrzeb.

Mamy bogate doświadczenie w szkoleniach, jak również nasi pracownicy w życiu prywatnym korzystają właśnie z Maców. Dlatego zapraszamy na nasz kurs obsługi Mac OS.

Nauka Mac OS na szkoleniach „Obsługa Mac Os X

to najpierw informacje o sprzęcie i systemie. Wskazujemy na różnicę między Mac, a PC. Pokazujemy podstawowe elementy, jak Dock, Finder, Mission Control oraz Launchpad. Aplikacje, jak również skrzynkę pocztową, przeglądarkę Safari itp. Następnie zajmujemy się urządzeniami peryferyjnymi i pozostałym sprzętem Apple. Pomagamy w instalacji odpowiedników konkretnych aplikacji dla Mac. Dodatkowo uczymy jak dbać o bezpieczeństwo komputera.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo, szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze inne kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook