Szkolenie z obsługi mac OS

Apple proponuje użytkownikom kilka ciekawych i użytecznych urządzeń. Wszystkie wyposażone w producencki systemu Mac, w różnych wariantach, zależnie od rodzaju urządzenia. Od Mac OS w komputerach, po iOS w telefonach. Różni się on najmocniej w przypadku komputerów. Najpierw zauważalne różnice to np. brak typowego „Dodaj/usuń programy”, a w przypadku reszty urządzeń mobilnych to oparcie komunikacji z systemem na symbolach. Różnice dotyczą też terminologii. Może to powodować kłopoty z przejściem między systemami, ponieważ nie znamy rozmieszczenia funkcji, albo też działania danego narzędzia. Dlatego podjęliśmy się prowadzenia szkoleń w tej tematyce, zwłaszcza dla początkujących użytkowników. Uczymy między innymi obsługi iMac, MacBook, MacBook Pro, Air, ale też Mac mini. Nasi instruktorzy pokażą Państwu jak wygląda efektywna obsługa Mac OS X i pomogą Państwu kompleksowo dostosować urządzenia do Państwa indywidualnych potrzeb.

Mamy bogate doświadczenie w szkoleniach, jak również nasi pracownicy w życiu prywatnym korzystają właśnie z Maców. Dlatego zapraszamy na nasz kurs obsługi Mac OS.

Jak wygląda szkolenie z obsługi mac OS?

Szkolenie z obsługi mac OS

Po co szkolenie z obsługi mac OS?

Przede wszystkim prowadzimy kursy dla nowych użytkowników urządzeń Apple, np.:

Po kursie służymy pomocą techniczną i opieką informatycznąNauka obsługi Maca dla nowych użytkowników nie ma dla nas tajemnic!

POZIOMY

– podstawowy
– średnio-zaawansowany
– zaawansowany
– tematyczny

ORGANIZACJA
– grupy od kilku do kilkudziesięciu osób
– dla klientów indywidualnych
– korporacje, firmy, kancelarie, szkoły, prywatni użytkownicy, freelancerzy
– a także wykłady dla dużej liczby osób

Nauka Mac OS na szkoleniach „Obsługa Mac Os X” to najpierw informacje o sprzęcie i systemie. Wskazujemy na różnicę między Mac, a PC. Pokazujemy podstawowe elementy, jak Dock, Finder, Mission Control oraz Launchpad. Aplikacje, jak również skrzynkę pocztową, przeglądarkę Safari itp. Następnie zajmujemy się urządzeniami peryferyjnymi i pozostałym sprzętem Apple. Pomagamy w instalacji odpowiedników konkretnych aplikacji dla Mac. Dodatkowo uczymy jak dbać o bezpieczeństwo komputera.

Różnice pomiędzy komputerami z systemem operacyjnym OS X a PC mogą spowodować trudności z przejściem pomiędzy systemami. Dlatego aby usprawnić pracę, nauczyć jak zachować o cyberbezpieczeństwo i tworzyć bezpieczne hasła, jak również jak dostosować nowy sprzęt i urządzenia peryferyjne polecamy nasz kompleksowy kurs obsługi Mac OS. Jesteśmy w stanie pomóc przy wyborze sprzętu, skonfigurowaniu go oraz nauki obsługi. Ale spokojnie. Już my Cię nauczymy!

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo, szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze inne kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook